Komisár Vrtilabka a prekliatie zuba múdrosti

Dobrodružný príbeh slávneho psieho hrdinu V napínavom detektívnom príbehu komisár Vrťapka rozpletá nitky zločinu v samotnom srdci zoologickej záhrady. Je záhadné zmiznutie slona Marlona náhoda alebo zlý úmysel? A ako je do všetkého zapletený tajomný zub múdrosti? Majte na pamäti že komisár Vrťapka tento krát pre dobro a spravodlivosť nasadzuje vlastný kožuch. Našťastie nie je slávny detektív na stope rafinovaného zloducha sám, v pätách má nepozvanú spoločníčku. A je to vážne fešanda! Príbeh plný nečakaných zvratov a podivných okolností pobaví malých i veľkých čitateľov....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99522/komisar-vrtilabka-a-prekliatie-zuba-mudrosti-99522.jpg 4.215

Komisař Vrťapka detektivní příběhy 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Mladá fronta

Komisař Vrťapka a prokletí zubu moudrosti, 2010

Kniha Komisár Vrtilabka a prekliatie zuba múdrosti

allebra
15.08.2018

Zajímavý detektivní příběh pro děti, pěkné ilustrace. Tentokrát se kniha líbila víc vnučce, ale tak by to mělo být. :-)

MagdalenaHalow
12.04.2013

Chtěla jsem tuhle knížku k Vánocům kvůli tomu, že miluju Vrťapkovi sebrané spisy a bylo mi jedno, o čem má být. Byla jsem ale trochu šokovaná, když jsem zjistila, jak velká písmena knížka má, a že je to vlastně pohádka pro děti. :D Ale i tak jsem jí přečetla a je vážně moc pěkná :)