Kočovná nevěstka a jeptiška

Kočovná nevěstka a jeptiška https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453827/bmid_kocovna-nevestka-a-jeptiska-NGr-453827.jpg 5 6 2

Kočovná nevěstka série

< 7. díl

Aby unikla novému knížeti biskupovi, chtivému vlády, přijme bývalá kočující nevěstka Marie pozvání durynského hraběte Ernsta z Herrenrody. Když tam dorazí, je hrad zákeřně přepaden. Všichni obyvatelé až na Marii, její dceru Trudi a jeptišku Ignatii zemřou. Teprve po katastrofě pochopí Marie celou míru katastrofy: ocitla se uprostřed neúprosného boje dvou durynských šlechtických rodů a musí bojovat o svůj život i život své dcery Trudi...... celý text

Pro ženy Erotika Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Die Wanderhure und die Nonne , 2018

Paulika419
19.09.2023 5 z 5

Protože jsem přečetla všechny série díly Kočovné nevěstky,tak závěrem k tomu dodám.Paní Ida neztratila inspiraci a na základě úspěšného 5 dílného románu udělala mezi 3 a 4 dílem vsuvku a přidala 2 díly Lest a Jeptiška.Dle mého hodnocení se jí to zdařilo protože rozmezí přibližně 20 let obohatila o další dobrodružství.Mě se celá série velmi líbila a taktéž jsem hodnotila 5 hvězdiček.Pouze 3 díl Křesťanská otrokyně,kdy Marie putovala a zahájila světové turné v Rusku na mě přišlo trochu neuspořádané a naivní. Příběhy které se uskutečnily na německé půdě byly věrohodné.I v Itálii zářila a přechod Alp popsala bravurně.

janik6969
18.05.2021

Kdyby příběh stál sám o sobě, možná by nebyl zase tak špatný, ale tvrdit, že je to 7. díl v sérii, je nesprávné. Je to vlastně taková nastavovaná kaše. Autoři někde uprostřed série udělali škub a do vzniklé díry vsunuli jeptišku Ignatii. Takže začátek příběhu jsme už někdy dříve četli, pak následuje příběh s jeptiškou, Marií a Trudi a konec knihy opět byl součástí jiného dílu. Zklamalo mě to. Pokud se někdy v budoucnu objeví další díl série, už ho číst nebudu.

romantika

Kniha Kočovná nevěstka a jeptiška je v