V divočine

V divočine https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82491/v-divocine-82491.jpg 5 249 64

Prvý diel vo svete výnimočne úspešnej série fantasy žánru zo života divých mačiek. Každý diel sa ocitol na zozname The New York Times bestsellerov. Štyri veľké klany mačiek žijú oddávna v lese, ktorý si podľa zákonov svojich predkov spravodlivo podelili. No jeden z klanov - Klan tieňa starodávne zákony poruší a začne sa podozrivo rozmáhať a ohrozovať svojich susedov. Ostatným klanom hrozí nebezpečenstvo a jeho slávni bojovníci záhadne umierajú. Za takýchto okolností prichádza do Klanu hromu obyčajný domáci kocúr Ryšavec. Bojovníci sa mu najprv posmievajú, no vodca Modrá hviezda mu dôveruje. Veď čo ak práve on bude tým tajomným záchrancom, o ktorom hovoria staré legendy?... celý text

Sheina
22.09.2012 5 z 5

tudle knížku jsem si přečetla když jsem byla malá hodně jse mi líbila je hezky napsaná o vztazích mezi 4 klany divokých kočet četla jsem ji nedávno a líbí se mi do těd :)

Cat-Ance
22.08.2012 4 z 5

Větší písmenka by mi nevadila.

Lucisatko
05.08.2012 5 z 5

Krásný příběh o vztazích 4 klanů koček a hlavně o malém zrzavém kocourkovi který si jde za svým snem :-) nečekala jsem to, ale knížka se mi moc líbila

IsaacNewton
18.05.2012 5 z 5

4 Kočičí klany, dlouhá historie, knížka mého dětství, jak můžou kočičí postavy přirůst k srdci tolik, jako ty lidské?