Kočka, která viděla hvězdy

Kočka, která viděla hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2487/bmid_kocka-ktera-videla-hvezdy-3Oh-2487.jpg 4 42 42

Kočičí krimi série

Většina obyvatel Moose County se zabývá přípravami na velké letní dostihy, avšak Jim Qwilleran a jeho siamský kocour Koko mají úplně jiné starosti. Mladý turista David jako by se do země propadl. Říká se, že byl unesen a někteří dokonce tvrdí, že v tom mají prsty mimozemšťané. Qwilleran si neví rady, dokud ho přímo netrkne, že Koko sedává noc co noc na okně a pozoruje hvězdy. A pak se i jemu konečně rozsvítí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Saw the Stars , 1998

Jara.v
16.11.2022 4 z 5

jako vždy příjemné čtení. Tenhle díl nebyl úplně top z celé série, ale i tak to bylo fajn čtení jako vždy.

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

petra4080
26.05.2016 3 z 5

Moje první povídka od této autorky.
Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla, ale stálo to za to. Povídka je psaná velmi krásně, je milá, plná lásky, detektivní zápletka je zde začleněná jako by jen tak mimochodem. Při čtení jsem se dokonce dozvěděla pár zajímavostí z různých oborů.
Příště si přečtu první díl :-)

Prcek
01.01.2011

mně osobně se tato kniha líbí, je tam zápletka a vždycky netrpělivě čekám, jaký účel mělo Kokovo chování, které se nevyhnulo ani tomuto dílu.;)