Knihožrouti - Tajný čtenářský spolek

Knihožrouti - Tajný čtenářský spolek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404307/bmid_tajny-ctenarsky-spolek-1E6-404307.jpg 4 28 5

Knihožrouti série

< 3. díl

Třeťáci Aleš a Zorka jsou v knihovně pečení vaření, vlastně jim jedna knihovna ani nestačí. Jenže se zdá, že v okolí se potulují záškodníci, kteří vyhlásili knihám válku. Kdo to je? A pomohou kamarádům v nebezpečném pátrání knihožrouti?

TerJac
TerJac
10.02.2021 5 z 5

Rovněž jako předchozí díly, moc pěkné. A jsem ráda za využití tématiky čtenářských klubů v příběhu :)

ThrisaManx
ThrisaManx
31.12.2020

Jako jo, bylo to asi fajn. Knihu jsem četla až jako dospělá, a i přesto jsem si ji užila. Bylo to milé a veselé vyprávění o knihožroutech, ale číst to jako dítě, asi si to přece jen užiju o něco víc. Pro děti je to určitě super. Zvlášť by to mohlo zaujmout dítka, která jinak moc nečtou a ke knihám nemají vztah. Je to vlastně taková série, která má hned několik dílů, a o to více mi to připadá pro ty děti fajn.

Ishir
Ishir
24.09.2020 4 z 5

Kniha o tom jak se chovat a nechovat ke knihám.

MiLiška
MiLiška
25.02.2020 5 z 5

Mně se líbila kniha i ilustrace, určitě si přečtu i předchozí díly.

jasmína
jasmína
18.06.2019 5 z 5

Vzhledem k tomu, že moje školkařka poslouchala se zaujetím a za dva večery bylo přečteno, nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem hvězdiček.

Za mě se mi nelíbily ilustrace, ale to už je můj problém (názor), ačkoliv bábovka na poslední straně hodně povedená.

Zkusíme i další díl ze série.