Sestra je doňho. No nazdar!

Sestra je doňho. No nazdar!
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338940/mid_sestra-je-donho-lie-338940.jpg 4 127 127

Lissi a Tinka sa vôbec o chalanov nezaujímajú - a prečo asi, keď majú obidve dokopy štyroch pekne protivných bratov, s ktorými by nevydržal snáď ani svätý! Lenže jedného dňa sa v ich triede objaví nový chalan a veľmi skoro sa zdá, že veľkému dievčenskému kamarátstvu bude naraz koniec. Tinke sa totiž Markus veľmi páči - v jednom kuse básni o jeho oblečení, účese, úsmeve. Lissi je hnevom bez seba! Nebude sa predsa o Tinku deliť - a ešte k tomu všetkému s chalanom!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Der verflixte Liebeszauber , 2002

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
17.12.2022 5 z 5

Další příběh Tinky a Lissi, který je vtipně napsaný. Tato série je určena pro mladší dívky. Za mě super.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

janaky
25.09.2018 2 z 5

Kniha pre mladé dievčatá. Vtipne napísaný príbeh

Richelle
15.10.2017

Tyto knihy od autora poměrně frčely. Pamatuju si, že jsem si ji půjčovala od kamarádky. Byla super.

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

elis007
04.01.2012

Pořád stejný děj:Tinka má tajemství a Lissi se to snaží vyřešit.

Thomas Brezina
rakouská, 1963