Chalani a iné katastrofy

Chalani a iné katastrofy
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338939/chalani-a-ine-katastrofy-aOG-338939.jpg 4 166 166

Frank a Stan - bracháči Lissi a Tinky - svoje sestry v jednom kuse otravujú a hnevajú. Neprejde deň, aby im niečo nevyviedli naschvál. Lissi a Tinka sa rozhodnú pomstiť. Sú predsa čarodejnice!

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

No Jungs! Zutritt nur für Hexen: Wie man Brüder in Frosche verwandelt , 2002

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
11.12.2022 5 z 5

Tak jsem se vrátila ke knihám pro mládež. Tako série mě zatím dost chytla, je to takové oddechové čtení. Při čtení, zapomenu na všechen shon a pěkně se odreaguji.

Tebby
13.08.2022 2 z 5

Je to jedna z knížek, kterou mám doma už od dětství, tak jsem chtěla zažít chvilku nostalgie. Brezinu mám ráda, ale bohužel musím konstatovat, že toto je jedno z jeho slabších děl. 2*

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Kikulka97
09.04.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy dostala. Protože není nic lepšího pro dítě, než když dostane knížku pro aktuální životní situaci. I po těch letech musím říct, že je to skvělá knížka, má děj, styl, dynamiku a úžasný humor.

sgjoli
18.12.2019 3 z 5

Taková fajn oddechovka na jedno odpoledne, u které si odpočinete a pobavíte - hlavně, pokud to čtete v pubertálním věku. Této skupině čtenářů je to určené a je to dost poznat. Jako dospělá bych si to už asi neužila, ale v -nácti je to fajn, milé a celkem zábavné čtení. :-)

Blanchidlo
11.12.2019 5 z 5

Oddechovka

Richelle
21.10.2017

Knížka od autora je celkem super pro takový ten ''teleci''věk.

aduska9561
29.06.2015 4 z 5

Nemohu si pomoct, ale pokaždé, když čtu tuhle knihu nebo jinou knihu z této série, vidím v tom moji vlastní rodinu :D ... proto tyto knihy zbožňuji :D

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Kateereena
05.05.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako první z mnoha dalších příběhů KLUKŮM VZTUP ZAKÁZAN.Byla úžasná doporučuji ji vám.

kajisek
25.11.2011

vždycky se zasměju nebo mi u těchle knich naskočí husí kůže:D

Megii
31.08.2011 5 z 5

Jedinečné zvraty v celé sérii. Moc se mi líbí a všem doporučuji.

Thomas Brezina
rakouská, 1963