Tři drobné chybičky

Tři drobné chybičky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502058/bmid_tri-drobne-chybicky-4pI-502058.jpeg 4 315 315

Klub zavázaných očí série

Prodávám sex, hřích a rozkoš. Ale není to jen mé podnikání, je to celý můj život. Ujíždím na tom, že mám moc ve svých rukou. A ona je jediná žena, kterou nemůžu mít. Ohrožuje všechno, co mám a kým jsem, a přesto se od ní nedokážu držet dál. Uvnitř té plaché dívky se skrývá nádherné sexuální stvoření, které se zoufale touží prodrat ven. Osvobodím ho, i kdyby to mělo znamenat pád mého impéria. Musím věřit, že bude stát za všechny ty drobné chybičky, kterých jsem se dopustil. Už mě nebaví být za všech okolností ta slušně vychovaná, zodpovědná holka. Na jednu noc jsem odhodila zábrany a navždycky mi to změnilo život. Nešťastná, a přece šťastná náhoda mě uvrhla do klína cizího muže. Prvního muže, který ze mě dokázal vyloudit orgasmus. Jeho temné oči mi učarovaly a probudily ve mně nezkrotnou touhu. Jeho sprostá ústa ze mě udělala nového člověka. Hledala jsem povyražení a našla jsem samu sebe, silnou a vášnivou ženu, která se nestydí říct, co chce. To, co začalo jako nezávazný sex, přerostlo v silnější pouto. A já jen doufám, že ho tím neztratím.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Three Little Mistakes , 2015

Naty21
23.10.2022 3 z 5

Pokračování erotické série Klub zavázaných očí, opět se podíváme do Chicaga, tentokrát jsou hlavními postavami Joseph majitel klubu a mladičká studentka Noemi, kteří na sebe narazí náhodou při jedné rvačce v jednom z klubů a tím to vše začíná. Musím říct, že Joseph mi přišel sympatický, zatímco Noemi mi úplně k srdci nepřirostla, jako chápu byla mladinká, ale občas dost naivní a hloupá a strašně mi celý její životní příběh připomínal Avery z Pěšce a trochu postavu Dominika z předchozího dílu, jednou dominat a vzápětí stydlín ‍️
Obálky jsou k příběhům ideální (ale už méně když knihu čtěte v buse )
Je jasné, že hned od začátku příběhu víme, co se bude dít a asi i jak to skončí, ale za mě je to jedna z lepších erotických sérií, první díl podle mého názoru nejlepší (i postavy mi sedly nejvíc ) a hlavně v tomto příběhu na mě bylo až moc sexu a ne jen tak ledajakého, určitě kniha 18+ ale byl tam jeden z wow momentů, i když člověk už tak od půlky odhadl co to bude takže erotická oddechovka, která ubíhá docela rychle mně nesedla hlavní ženská postava a míň sexu a trochu víc příběhu by bylo fajn

rampapa
21.10.2022 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Na knížku o Josephovi jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Em jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.️️

Pawca33
19.10.2022 5 z 5

Nejlepši dil

maafa
10.10.2022 4 z 5

A mně se tenhle díl líbil nejvíc. Ano, je to o sexu, ale to je snad každému z anotace jasné ne :) ? A i přes to moře pikantních scén mi stihli ti dva být sympatičtí:). Kdo nemá rád knihy o sexu, ať to, proboha, ani neotvírá:).

kacenka6144
03.10.2022 4 z 5

Tak teď nevím.... Někdo se tady nad tímto díle rozplývá, někdo ho tady haní. Já jsem někde mezi tím. Pro mě byl nejlepší první díl. Možná je někdy zbytečné série uměle natahovat. I když se autorce nedá upřít zajímavé propojení postav mezi druhým a třetím dílem.

moma08
03.10.2022 3 z 5

Tenhle díl byl pro mě, co se hodnocení týče, na stejné úrovni jako, ten druhý.
Pořád mým favoritem ze všech zůstává první příběh.
Co se týče autorky, tak píše dobře, její knihy byly čtivé, i když jsem se někdy musela povznést na některé pasáže, ale i tak.

Radka1727
01.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Po přečtení 2.dílu jsem váhala, jestli se do trojky vůbec pustím a nakonec jsem nelitovala - z celé série se mi líbil nejvíc. Mělo to děj, emoce, vývoj postav, romantiku i něco navíc .... Konec jak "ke štěstí přišel" i Tony Rosso byl patetický a zbytečný. Raději bych si přečetla epilog o 5 let později....
Jediná výtka k překladu - "pička a kunda" to tedy fakt zabila.

Fidibus
30.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak po 2. díle, který mě moc nezaujal, opět skvělé. Asi těžko to bude číst někdo náhodně, žánr knihy je jasný už z obálky. Kniha popisuje bdsm formou zasvěcovaní mladé dívky majitelem klubu a dle mého je to popsáno dobře. Závěrečná zápletka s jejím otcem je jasná od začátku a ještě je zpestřená jeho nemocí. Dobře se to čte.

Gabiika9
28.09.2022 5 z 5

Celá série byla skvělá. Ale tento zatím poslední díl se mi asi líbil ze všeho nejvíc. Ono existují ještě další tři totiž, tak se těším na ně. Doufám, že vyjdou v češtině. Byla by to škoda nemít všechny díly série při sobě.

wielka
25.09.2022 2 z 5

Treti diel hodnotim ako najlepsi zo serie, ale aj tu je "ale". Ano, viem, do akej kategorie tato seria patri, napriek tomu si myslim, ze toho sexu mohla autorka trochu ubrat a trosku viac popracovat aj na nejakom deji a nie iba na tom, ci jej to urobi odpredu, odzadu alebo nejako inac.

Gabusza
23.09.2022 5 z 5

Tohle byla opět jízda!!!
Sexuální praktiky a další zvrhlosti v tomhle příběhu o Noemi a jejím “pánovi”
Ona, studentka a holka, která už nechce být za slušňačku se stane jeho subinkou, a oddá se mu úplně ve všem.

Niki opět přitvrdila a její styl psaní mě děsně baví.

Je to erotická kniha, takže kritikům a konzervám můžou některé scény připadat přitažené za vlasy,
ale to už musíte zjistit sami :))

Nioba
23.09.2022 3 z 5

Na tento druhym knihy musite mat naladu. Napr jednotku som odlozila a precitala az na 3x. Ale musim povedat, ze tento 3 diel sa mi pacil zo vsetych najviac. Kto ma rad vela sexu, pride si na svoje. Ale dost na mi to podobalo na 2 diel.

Ralemo
22.09.2022 4 z 5

Podobné téma sexu jako předchozí knihy, taková jednohubka, která je za pár hodinek přečtená. Zajímavá zápletka v podobě pana Červeného. Kniha neurazí, ale nenadchne, všechny hvězdičky si ale určitě nezaslouží. Zajímavá zápletka a rozuzlení příběhu majitele nevěstince. Jsem zvědavá, zda-li bude pokračování série.
Hlavní postavy byly skvělé, líbilo se mi i zapojení Payton, i když scéna s Dominicem byla až moc přehnaná. Každopádně určitě doporučuji přečíst těm, kteří mají rádi erotické knihy. :)

paulinschildie
22.09.2022

(SPOILER) Nevím, tuhle knihu nemám odvahu ohodnotit, protože její obsah je brutálně pošahaný, takže hvězdičky nedávám. Dost by mě zajímalo, jestli tyhle věci autorka provozuje v praxi nebo je to čistá fikce, protože normální člověk by se při škrcení páskem asi udusil. Čekala jsem, že Noemi skončí s kyslíkem na jipce. No a grupáč s Payton a Domem byla totální šaškárna spíš k pousmání, mokrý kalhotky jsem u toho fakt neměla. Rozumím tomu, že autorce jde o posouvání hranic, což hodnotím pozitivně, protože o tom by měla být erotická literatura, ale tady mi to přijde spíš jako komedie.
Nebudu však jen kritizovat. Kniha se čte lehce, svižně a rychle a humor tomu nechybí. Baví mě zápletka s Noeminým tátou. Mimořádně vtipný je okamžik, kdy mají rande ve čtyřech Joseph, Noemi, její fotr a prostitutka Claudie. Také musím vyzdvihnout, že děj je psaný jak z perspektivy Noemi, tak i z Josepha. Jejich "ich formy" na sebe přirozeně navazují a obě postavy poznáme do hloubky.
Závěr: Ve srovnání s předchozími díly je tenhle nejslabší a znova to číst nechci.

georginaa
22.09.2022 5 z 5

Ve třetím díle se opět setkáme s Paytn i když hlavní postavou tentokrát byla nezkušená EM. Jako panna nebyla, ale u nikoho neměla orgasmus. Až jednou , když ho uviděla, přestala se ovládat a chtěla ho tak moc, že odhodila svůj stud a chtíč a chtěla jít do toho naplno. To však netušila, že se jí dostane pod kůži a vlastně on ví, co ona potřebuje a pouhý jednoduchý sex to není. Musí trochu přitvrdit, aby ona poznala co vlastně ji dělá dobře a poznala sama sebe. Oba budou tak v šoku ze své činnosti, že pouhá myšlenka nezkusit to znovu by byla hřích. Ovládal ji, určoval hranice, byl jí posedlý a ona? Bezhlavě se zamilovala do toho dominantního chlapa. Takže příběh je pouze pro sexuchtivé lidičky, kteří dokáží zvyšovat své hranice a to i ve čtení těchto příběhů.

romika
20.09.2022 3 z 5

Tohle už nebylo nic pro mě,hodně podobné jak druhý díl. U některých knih se autoři snaží našroubovat sex.scénu a tady je to opačně,přišlo mi,že do BDSM scén se snaží autorka nacpat jakýs takýs příběh.

LenRan
19.09.2022 4 z 5

Za mě super, nejlepší díl. Na nic si to nehraje, je to prostě erotický román se spoustou sexu, ale vůbec jsem se u toho nenudila, právě naopak :)))

evineckY
17.09.2022 4 z 5

Tak si říkám, jestli je to poslední část série, neboť se mi zdá, že autorka přitvrzuje :-) Mám ráda erotické knihy, ale musí mít děj. Toto bylo porno a BDSM téměř bez děje. Až na ten konec, ten všechno vylepšil a přesvědčil mě, že jsme lidi a nikdo není nesmrtelný. Všichni si musí uvědomit, že tu nejsme na věky věků a žádné peníze mu delší život nezaplatí.

Ešína
07.09.2022 3 z 5

Třetí díl byl lepší než druhý. Ale příběh ze kterého by se dalo hodně vytlouct, byl díky mnoha sexu zkrácen. Tyto scény byli opět intenzivně pikantní. Nevím, za mě stačilo jedno přečtení.

uzivatel1061
25.08.2022 2 z 5

Musím říct, že z celé série mě tahle kniha bavila nejvíc. Každopádně i přesto na mě v knížce bylo šílené málo děje (krom samého sexu, který autorka popisuje brilantně). Příběh, který se dal rozvést autorka hodně zkracovala a spíše než děj, natahovala sexuální dění. Jednou přečíst a stačí.