Tři drobné chybičky

Tři drobné chybičky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495215/bmid_tri-drobne-chybicky-ZKP-495215.jpg 4 315 315

Klub zavázaných očí série

Prodávám sex, hřích a rozkoš. Ale není to jen mé podnikání, je to celý můj život. Ujíždím na tom, že mám moc ve svých rukou. A ona je jediná žena, kterou nemůžu mít. Ohrožuje všechno, co mám a kým jsem, a přesto se od ní nedokážu držet dál. Uvnitř té plaché dívky se skrývá nádherné sexuální stvoření, které se zoufale touží prodrat ven. Osvobodím ho, i kdyby to mělo znamenat pád mého impéria. Musím věřit, že bude stát za všechny ty drobné chybičky, kterých jsem se dopustil. Už mě nebaví být za všech okolností ta slušně vychovaná, zodpovědná holka. Na jednu noc jsem odhodila zábrany a navždycky mi to změnilo život. Nešťastná, a přece šťastná náhoda mě uvrhla do klína cizího muže. Prvního muže, který ze mě dokázal vyloudit orgasmus. Jeho temné oči mi učarovaly a probudily ve mně nezkrotnou touhu. Jeho sprostá ústa ze mě udělala nového člověka. Hledala jsem povyražení a našla jsem samu sebe, silnou a vášnivou ženu, která se nestydí říct, co chce. To, co začalo jako nezávazný sex, přerostlo v silnější pouto. A já jen doufám, že ho tím neztratím.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Little Mistakes , 2015

petraLI
16.05.2023 3 z 5

Kdo chce číst knihu pouze o sexu bez nějakého děje, tak tohle bude vynikající volba. Jedná se o moji první knihu od této autorky a musím říct, že erotické scény umí popsat naprosto skvěle. To se však nedá říct o ději. Ovšem pokud máte chuť zrovna na tento druh četby, tak proč ne?!

eliska2126
23.04.2023 4 z 5

Tři drobné chybičky jsou v pořadí již třetí díl série Klubu zavázaných očí. Tentokrát se setkáváme s Josephem, majitele klubu, kterého jsme poznali už v předchozích dvou dílech.
Je nám určitě jasné, že ti bude i hlavní ženská postava. Tou je Noemi a já se rozhodla, že vám toho o ní prozrazovat moc nebudu .

Musím říct, že autorka píše opravdu skvěle. Příběh je čtivý, nejsou tu žádné výplňkové pasáže, pikantnější scény jsou napsané dobře a vkusně. Zápletka není nijak složitá (což v tomhle žánru bývá málokdy), i tak mě ale tahle série prostě baví číst, už jen ta super chemie mezi hrdiny za to stojí.

Líbila se mi i ta Josephova backstory z minulosti. Autorka tak naťukla i nějaké to trápení z reálného světa. Ráda jsem poznala Josepha i trochu z toho lidského hlediska, ne jen jako majitele klubu a dalších podniků.

Ve finále si myslím, že i tenhle díl má opravdu co nabídnout a Klub zavázaných očí patří v rámci žánru k těm skvělým. I tak ale mým nejoblíbenějším dílem zůstává ten první s Evie a Loganem. A já si určitě nenechám ujít ani další díl a jsem zvědavá, co dalšího nám autorka naservíruje.

TheMelorry
21.04.2023 5 z 5

To bylo něco. Už potřetí a stále má série co nabídnout. Tentokrát je to vztah s výraznějším věkovým rozdílem a s tím souvisí i určité role obou osob ve vztahu.
Opět je to zejména o erotických scénách, ale nahlédneme i do života hlavních hrdinů a nepatrně se vrátí postavy z předchozích knih. Budu se opakovat, ale autorka opravdu píše skvěle, chemie mezi jejími postavami funguje a v tomto žánru jsou její knihy jedny z nejlepších, co jsem četla.

skubby
26.03.2023 5 z 5

Třetí díl nezklamal...opět plno něhy, vzrušení i drsného sexu

dam.si.knihu
18.03.2023 3 z 5

Ano, já jsem prostě člověk, který když rozečte sérii, tak ji musí dočíst. I když z téhle nejsem až tak nadšená, tak mě i tak zajímá co si pro nás autorka připravila.

Kde bych začalaKniha je opět plná tvrdého sexu (překvapivě), kde se narozdíl od předchozích dílu podle mého názoru odehrává trochu hlubší příběh, u kterého od začátku všichni víme jak skončí. Pro mě jsou všechny tři díly na jedno brdo a přiznám se, že nevím, zda si ten další pořídím, protože byť se to čte dobře, tak u čtení nemám takové to nutkání číst dál a dál.
Nicméně čtenáři, kteří mají tento typ knih rádi si ji určitě užijí. :)

ElikaS
12.03.2023 5 z 5

Série Klub zavázaných očí mě prostě baví. Jak už to tak u erotických románů bývá, není zde žádný převratný děj. Literárně to taky nepatří mezi to nejlepší. Ale to u těchto románů vůbec nevadí. Důležité je, že je knížka napsaná čtivě, je vzrušující, a to přesně autorka umí. Takže já jsem si knížku užila.
Ze začátku jsem měla trošku problém s Josephem. V předchozích knížkách jsem si ho představovala jako "starého" oplzlého uchyláka, takže teď jsem své představy musela opravdu hodně upravovat :-D
Mezi Josephem a Noemi fungovala chemie na jedničku s hvězdičkou a jejich scény byly opravdu žhavé.
Už teď se těším na další díl.

dooky
06.03.2023 4 z 5

Za mě určitě lepší než druhý díl. Opět porno, takže kdo nemá podobné knihy rád, ať se jí vyhne obloukem. Nečekala jsem příběh s dějem, ale knihu se spoustou tvrdého sexu a to se mi také dostalo. Proto nejsem zklamaná.

0197
02.03.2023 5 z 5

No, ty kráso. Obrovské překvapení. Měla jsem jistá očekávání, ale ty byly mnohonásobně překonány. Zbývají v sérii dva díly, ale pochybuji, že by předčily tento. Jsem zatraceně ráda, že tentokrát autorka přidala i kapitoly z pohledu hlavního hrdiny. Díky bohu. Dodalo to příběhu úplně jiný rozměr a šmrnc.

Na Josepha jen tak nezapomenu. Tím si jsem jistá. Neuvěřitelně překvapil. Líbilo se mi na něm vše. Jeho ultra dominance, sebevědomí, zkušenosti, vřelost, charisma a laskavost. Ty vado, nehorázně sexy kombinace. Mluvil dost sprostě a určité výrazy bily do očí. V angličtině to prostě zní jinak. A někomu ten dirty talk nevadí. Hledal limity Noemi a posouval je dál. S ním byla v bezpečí. Věděl, co dělá. Byl o patnáct let starší a já miluju ty větší věkové rozdíly, tak že další plus.

Noemi se s ním pak už nedržela zpátky. Vanilkový sex jí tak úplně nelákal. A však v pořádku, každý je jiný. Joseph byl ochotný ji dát, co si řekne. Velel tomu, ale ona stanovovala hranice. S ním objevila novou stránku své osobnosti. Nesoudil ji a ani ona jeho. Musím vyzdvihnout, že tady to nebyl jeden orgasmus za druhým (jako u Payton). Každá scéna byla žhavá jako peklo a působilo to na mě o mnoho více reálněji.

Odehrálo se to v docela krátkém časovém úseku, ale nebylo pochyb o tom, jak se i za ten měsíc stali na sobě závislými. Trochu mě iritoval překlad. Změnila se překladatelka a bylo to znát. Ale dalo se, no :-).

Hodnotím plným počtem a určitě si to přečtu znovu. Můžu jenom doporučit. Na stránkách autorky je pak proklik na jednu hodně zajímavou stránku a můžete zjistit co ti dva sdíleli na společný účet za příspěvky :-). Při hledání možného bonusového materiálu, jsem na to omylem klikla :-).

hudeckova73
14.02.2023 1 z 5

Z knihy jsem velice zklamaná a ve 3/4 jsme jí odložila pro naprostou absenci jakéhokoliv příběhu. Jsem milovník erotických románů, ale zde mi scény chvílemi připomínaly laciné porno bez jakékoliv hloubky. Ve chvíli, kdy se ženská postava přivede k orgasmu pouhým rozkazem svého pána, jsem už dál číst nemohla. Uznávám však, že je to pouze otázka vkusu a někoho by kniha mohla bavit.

Nermal
07.02.2023 4 z 5

Za mě třetí díl série už nepřinesl nic nového, možná v sexu, kterého bylo opravdu tak dvě třetiny knihy. Ale musím uznat, že ta poslední třetina stála za to.
Zpětně hodnoceno se mi nejvíc líbil druhý díl, od kterého jsem čekal nejmíň. Pak první a pak tento. Ne že by byl nějak hůř napsaný, jenom se mi zdálo lepší, když byl sex protkaný i nějakým tím příběhem. A možná i proto, že jsem si Josepha nijak extra neoblíbil.
Takže jsem celkem zvědavý, čím nás autorka ještě může překvapit ve čtvrtém dílu.

romantickaduse
01.01.2023 3 z 5

Miluju erotické knihy, ale tohle (a vlastně celá série) je spíš porno. Nečekejte tu žádný extra děj nebo bůh ví jakou zápletku (ta tu sice je, ale od začátku jsem tušila, že zrovna na tohle to autorka uhraje), ovšem i ta zápletka je vyřešena během pár stran. Je to spíš jen sex a sex proložený pár dialogy. Co je ovšem extrém, je erotická scéna asi na 45 stran, u toho jsem už i já kroutila očima. Četlo se to dobře, ale čeho je moc, toho je někdy příliš.

Katka7922
29.12.2022 4 z 5

Jedna hvězdička dolů za překlad. Ten byl fakt hrozný a hned po pár stránkách jsem věděla, že tohle překládá jiná osoba než ta, která překládala 1 a 2 díl (to byla paráda). Takže jsem hned zjišťovala a k mému velkému zklamání jsem zjistila, že tato překladatelka bude dělat i 4 díl.
Kniha byla super. Na Josephův příběh jsem se nijak zvlášť netěšila, protože jsem ho tak nějak z předchozích dílů měla za záporáka a nepřála jsem mu krásný a milý konec :-). Ale nakonec jsem se v něm asi pletla a vztah, který si spolu s Noemi vytvořili jsem jim moc přála.
Tohle bylo hodně o BDSM, kam se hrabe 50 odstínů :-)
Příběh fajn a jinak hodně a hodně sexu. Vlastně jsem i docela ráda, že na 4 díl si musím chvilku počkat. I když bych to do sebe neřekla, ráda si teď přečtu něco, kde je toho sexu o trochu míň.

Evitsa
24.12.2022 3 z 5

Ten překlad je tragický a paní Doubravova by se mela věnovat spíše jinému žánru a erotice se obloukem vyhnout.
Škoda, že sérii nepřekládá jeden a ten samý člověk!!!!
Jinak kniha byla plná sexu a sexu a zase sexu... :-)
Az na ten překlad byla super

Laf
11.12.2022 5 z 5

Po druhém dílu, který byl pro mne zklamáním, jsem váhala, zda dát ještě autorce šanci. Ale vyplatilo se to. Opět se to četlo jedním dechem. Dostala jsem přesně to, co kniha slibovala a ještě něco navíc. Určitě to za přečtení stálo :)

Lavina
02.12.2022 5 z 5

Jako každá kniha autorky, pěkný příběh a hodně, hodně erotiky... Moc dobře napsané a v tomto žánru za mě Topka...

Jita160
17.11.2022 5 z 5

Je to o sexu,je to o hodně sexu o BDSM.
Mladá nezkušená studentka se potká s majitelem erotického klubu a nechá se od něho zasvětit do dominantně submisivního vztahu.
Učí se najít a překračovt své sexualni limity.
On si užívá jeji tělo se vším všudy a ona se zamiluje.
Nikdy není nic zadarmo...dokáže si Joseph vybrat co je pro něho v životě důležité?
Erotické knihy mám v oblibě a tuhle můžu jenom doporučit.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

První díl byl skvělý, druhý ještě lepší, ale toto? Sakra co to bylo?! Jsem v šoku. Přečten ještě rychleji než předchozí dva a byla to jízda přátelé. Určitě doporučuji !!!

Leído
13.11.2022 5 z 5

Když sáhnete po této autorce, víte co očekávat. A přesně to taky dostanete. Erotické knihy mám ráda, ale ne za každou cenu. V tomto rozsahu erotiky v knize mě baví jen Nikki Sloane a Alessandra Torre. Stejně jako hlavní hrdinky v těchto knihách poznávají svoje hranice, poznává je i čtenářka podle toho, do kterého okamžiku je schopná se s hrdinkou ztotožnit. Je to odpočinková literatura, na kterou musíte mít tu správnou náladu. Příběh mi přijde tak akorát, podstavy sympatické. Umím si představit, že si celou sérii přečtu znovu. Teď budu ale s důvěrou očekávat další díl. Dávám pět hvězdiček a možná to neznamená, že bych knížku řadila na stejnou úroveň jako jiné mé pětihvězdičkové knihy, ale v daném žánru je autorka prostě nejlepší.

havrmoni
01.11.2022 4 z 5

Na první to nemá, ale lepší než dvojka. Stále mě ty jejich ,,hrádky"neberou, ale to je můj limit, abych to vyjádřila jejich jazykem. Jinak se to četlo dobře. Sice mě Em trošku zklamala svým názorem a postojem po tom všem co s J dělala, ale na druhou stranu byla mladá a ještě naivní.

uminaa
23.10.2022 4 z 5

Keďže som čítala prvé dve knihy série, tak som vedela, do čoho idem a hoci som čakala, že autorka už nemá kam hranice posunúť, tak ma prekvapila (a samozrejme nehovorím o dejovej línii). A myslím, že už nemusím nič k tomu dodať.