Klub neomylných a jiné příběhy

Klub neomylných a jiné příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119834/klub-neomylnych-a-jine-pribehy-119834.jpg 4 9 3

Klub neomylných je kniha pro milovníky příběhů s tajemstvím, pro ty, kteří rádi občas bloudí podivuhodným světem zvláštních příhod a tříbí si svůj důvtip v souboji logiky a zdání. Povídky v této knize mají společného jmenovatele v neobvyklosti až tajemnosti zápletky, mají výraznou a překvapivou pointaci provázenou často úsměvným humorem a svým dějovým spádem, napětím a originalitou si získaly řadu čtenářů. Řada z nich byla publikována časopisecky, toto je první ucelené vydání. Obsah: Klub neomylných –Lék - Telefon o desáté - Lordova socha - Šarlatový kámen - Černá slepice - Miláček města - Případ s žehličkami - Wordenova raketa – Sadař - Zelený kmín - Jak navázat spojení - Návštěva z neznáma – Jméno - Nečisté síly Lucián - Květ divizny – Génius - Cesta na jih - Ty konce -Vesmír je nekonečný... celý text

cziss
05.08.2021 5 z 5

Parádní soubor povídek s nádechem hororu / scifi / tajemna. Myslím, že se to dokáže v pohodě srovnat se zahraničními autory žánru.

Petrvs
17.12.2014 5 z 5

Opět další návrat do dětství. Nevím, jestli je to nostalgií, ale tohle je pro mě pořád geniální povídková sbírka se správně lynchovskou atmosférou. Prostě ano.

mora.nocna
26.11.2013

kratke poviedky aj ked su niektore lepsie a niektore slabsie, su celkovo velmi ctive a plne napadov. celkovy dojem z celej knizky - mozem odporucat (hlavne ked ju dnes uz zozeniete asi hlavne v antikvariatoch za par korun). Nechcem, aby to znelo urazlivo, ale do MHD uplne idealna knizka