Paholok a ja

Paholok a ja https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488187/bmid_paholok-a-ja-dED-488187.jpg 4 58 15

Rhys Sheffield, vojvoda z Worthingtonu, sa stavil s priateľmi o nekresťanskú sumu peňazí, že dokáže potlačiť svoje vznešené maniere a vydávať sa za obyčajného paholka. Nerátal však s tým, že na tú istú slávnosť, ktorá sa každoročne koná na záver spoločenskej sezóny, pricestuje aj žena z jeho minulosti. Kedysi spolu prežili vášnivé vzplanutie, no dnes je šťastne zasnúbená s markízom. Krásna lady Julianna Montgomeryová v sebe roky nesie krivdu. Keď vojvoda z Worthingtonu bez vysvetlenia zrušil ich zásnuby, urazil ju a ponížil. Len čo ho spozná medzi ostatnými paholkami, uvedomí si, že sa jej núka vzácna príležitosť na pomstu. Po celých štrnásť dní nevynechá jedinú príležitosť, aby Rhysa pokúšala a nakoniec dosiahla jeho prehru v stávke. Aj keby za to mala zaplatiť svojím zlomeným srdcom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Duke Looks Like A Groomsman , 2020

kacenka6144
22.04.2024 4 z 5

Při čtení jsem se dobře bavila. Romantika plná jiskření a naschválů. Těším se i na třetí díl. Ale ten je zatím jenom ve Slovenštině.

pip11
04.03.2024 4 z 5

V tomto lehkém žánru je to další pěkný a zábavný příběh, skoro stejně dobrý jako předchozí díl. Těším se na následující část.

Červená33
16.02.2024

Bavila jsem se při čtení, ale dočetla jsem jí před týdnem a teď vlastně nevím, o čem přesně kniha bylo. Vlastně mi nejvíc zůstali v hlavě koně :)

Bell@
09.02.2024 3 z 5

Příjemná oddechovka :)

NicaCola
16.01.2024 5 z 5

Tohle se čte prostě samo. Krásná série a tenhle díl mě bavil ještě víc než ten první...
Jiskření mezi Rhysem a Juliannou bylo zábavné:)

avalonek
29.11.2023 5 z 5

Moc hezké čtení,už se těším na další díl

biki
12.09.2023 4 z 5

Na rozdíl od několika předchozích komentujících se mi druhý díl líbil o dost více, než ten úvodní. Oba hlavní hrdinové mi připadali zajímavější, oba měli své důvody k jednání, které je před časem rozdělilo. Ovšem ten závěr slibuje ještě zajímavou zápletku, patrně v dalším pokračování.

Satan-démon
24.08.2023 4 z 5

První díl o něco lepší, ale stále hezká kniha. Brala jsem ji jako oddechovku po náročnějším čtení a byla jsem spokojená.

imelia
10.08.2023 4 z 5

Pre mňa slabšie ako predchádzajúci diel, ale aj tak veľmi dobré čítanie pre dlhé večery.

havrmoni
06.08.2023 4 z 5

Líbil se mi méně než předchozí díl. Ta Juliina ,,pomsta" mě moc nebavila.

jaja1989
05.08.2023 1 z 5

1. Díl tak navnadil a upoutal a 2.dil je zklamani.
Zápletka naprd, ,,pomsta" od Julianny zadna.

LenaWirus
05.07.2023 3 z 5

Jednoznačně horší než první díl, ale i tak velice čtivé, zábavné a oddechové. Narozdíl od první knihy mi zde nesedla ženská postava a upřímně ani Rhys mě nijak nenadchl. Možná bych dokonce byla více zvědavá na nějakou příběhovou linku Julianiny sestry Mary. A navíc nenávidím otevřené konce, takže se mi zde ty negativa četně sešly, ačkoliv to vcelku není špatné. Určitě si počkám i na další díly série.

Dellphi
04.07.2023 4 z 5

Jak já nemám ráda otevřené konce! Jasně, tady je otevřený tak napůl, ale i tak Myslím, že je dobré vás, budoucí čtenáře upozornit, že je lepší si počkat i na třetí díl a číst ho rovnou v návaznosti na tento. Kdybych to věděla, určitě bych to tak udělala. Knížce jako takové není co vytknout. Bavilo mě to, přečetla jsem to v podstatě za jeden dlouhý večer a četlo se mi to dobře. Jen ten konec no :-) prostě bych ráda rovnou hmátla po dalším díle.

Valerii Bowman jsem si jako autorku oblíbila, umí psát čtivě, barvitě a zábavně. A nápad s touto sérií se mi moc libí. Těším se na další díl.

Edita1702
12.06.2023 5 z 5

První díl se mě moc líbí, na druhý se čekalo přes rok, ...a také jsem spokojená , oba příběhy se odehrávaji ve stejnou dobu. Není to příběh jen o lásce, ale i přátelích (sestře), které je dobré občas vyslechnout...Konec je otevřený k třetí knize, doufám že se nebude muset tak dlouho čekat.

Renike
06.03.2022 4 z 5

Stejně vtipná historka jako první díl. Pokud někdo hledá nějaký hlubší smysl v knize, nenajde. Kniha má čistě oddechový charakter. Mě se líbila :)