Klíče království

Životní pouť katolického kněze Francise. Pro své moderní a lidské pojetí víry je přeložen do Číny, tam staví misii a kostel. ...

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/111795/klice-kralovstvi-111795.jpg 4.742
Vydáno, ELK - Evropský literární klub

The Keys of the Kingdom, 1941

Kniha Klíče království

kacaabba

Kniha o knězi Františkovi byla velice milá, lidská. Řada věcí byla k zamyšlení a to i pro křesťany. S některými myšlenkami bych mohl sice polemizovat, ale celkově jsem knihou získán.

Evenstar

K tejto knihe som sa dostala náhodne, predtým som o tomto spisovateľovi nepočula. A to bola chyba, pretože táto knižka je jednou z tých, ktorá vás prinúti zamyslieť sa nad sebou samým, svojím svedomím, čistotou ducha a dovolím si tvrdiť že táto kniha z vás môže urobiť lepšieho človeka. Nádherné dielo, ku ktorému sa určite vrátim.

helenah
05.08.2018

Úžasná kniha

evask
30.01.2017

Zase mám o čem přemýšlet.

cialexa
16.01.2015

Nádherná kniha, která mě pohladila po duši. Vřele doporučuji si ji přečíst! Chtěla bych ji sehnat, ráda bych se k ní opakovaně vrátila, udělá nejen den, ale i život lepší.

růža
07.11.2012

Kniha, kterou jsem si oblíbil. Nutí k zamyšlení. Rád bych se k ní někdy vrátil.

Ječmínek
19.04.2012

Chceš pohlazení na duši? Chceš se stát lepším? Tak si přečti tuhle nejlepší z Croninových knih.

mutace
22.03.2012

To je poprvé, co jsem k nějakému knězi pocítil sympatie. Tato kniha má všechny atributy Croninova rukopisu:
výborný příběh, dramatické scény a obyčejné hrdiny. Zkrátka, když má autor co sdělit, nemusí vymíšlet ptákoviny o upírech atp. Rozhodně doporučuji.