Klíč k životu

od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha je jednoduchý návod, jak si s pomocí Zákona přitažlivosti vytvořit život, po jakém toužíte. Canfield na těchto stránkách jasně popisuje nejen to, co musíte vědět, ale také to, co musíte dělat, abyste do svého života přitáhli, co chcete. Klíč k životu podle Zákona přitažlivosti se vypořádává s důležitými tématy, jako jsou jasný úsudek, poslání a čin. Tento průvodce vyzývá k zamyšlení – krůček po krůčku vás provede procesem vymezení vašich snů, cílů a tužeb. Na této cestě lépe porozumíte sami sobě a uvědomíte si, kdo skutečně jste a proč jste tady. Vaše cesta začíná právě tady a teď. Můžete změnit svůj život, zlepšit své povědomí o tom, co se děje s vaším životem, a získat sílu k vytvoření úžasné budoucnosti – takové, která je naplněná láskou, radostí a hojností. Tato kniha je vaším klíčem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/106575/klic-k-zivotu-106575.jpg 4.313
Orig. název:

Jack Canfield´s Key to Living the Law of Attraction (2009)

Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Plot
Počet stran:144
Překlad:Marcela Halouzková
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7428-071-9
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Ctenarkaa
19.11.2017

Výborná kniha...jako všechny z autorovy řady... :-)

hankahin
29.07.2017

Skvělá motivační kniha. Doporučuji.

Vlastina67
15.09.2016

Souhlasím s předchozími komentáři - knížka nám pomůže (pokud jsme ochotni naslouchat a na sobě pracovat) ujasnit si co jsme, kam v životě směřujeme a třeba i splnit si sny, které se nám v této chvíli zdají nedosažitelné. Je dobré se k ní ve chvílích, kdy nám není nejlépe, vracet.

ladyba
15.05.2015

Canfield je mimořádně čtivý autor a když vidím, jak jsou lidi negativní, rozhodně by se s ní měli seznámit. Ale v porovnání s jinými tituly, mi tahle kniha přijde až moc komerčně vykalkulovaná. Málo textu a spousta formulářů... Na četbu super, ale proč tolik týrat naše lesy?

LadaMaa
18.03.2013

Velmi příjemná a čtivá kniha pro ty, kterým stále něco chybí....udá směr a napraví náladu...mám ji ve své knihovně. Vše už je napsáno v předchozích komentářích...

Tefnut
20.01.2013

Musím souhlasit s komentářem přede mnou. Je to návod jak změnit a splnit si své sny v životě a dosáhnout vyšších cílů. Může se jednat jen o návod nebo o pomocnou ruku, která nás nasměru tím směrem, který by pro nás mohl něco znamenat nebo být důležitý. Kniha opravdu stojí za přečtení.

janulka1310
05.01.2013

Doporučuji knihu všem, kteří zrovna nemají nikam namířeno a neví, za čím v životě jít. Nejde o nějaký super návod, jak dosáhnout svých cílů, ale spíš o to, najít ty pravé cíle..kniha je vhodná i pro lidi, kteří mají jasno..jednoduchým způsobem vás přivede i na věci, které by vás nenapadly..knížka je spíše pracovním sešitem, takže to není jen o tom sednout a přehltat, ale také zapojit mozkové závity:) Knížka je čtivá, krátká a zanechá ve vás příjemný pocit, že jste pro sebe něco udělali.