Klapzubova jedenáctka

Klapzubova jedenáctka
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447193/bmid_klapzubova-jedenactka-VIY-447193.jpeg 4 1084 1084

Starý Klapzuba, otec jedenácti zdatných chlapců, přetvoří jejich životní elán do jedinečné fotbalové jedenáctky, která nejdříve raketovou rychlostí opustí pralesní ligu, aby pak vítězila na všech hřištích světa. Naplní tedy – dodnes jako jediná česká fotbalová parta – fotbalový sen všech českých fanoušků. Doporučená školní četba.... celý text

RichardvonT.
29.12.2016 5 z 5

Klabzubova jedenáctka se skvěle čte, děj odsýpá a hlavně je to tenká knížka. Líbila se mi moc a to jsem všechno možné, ale rozhodně ne fotbalista.

M1ra
16.12.2016 4 z 5

Jako povinna cetba velmi dobre ale pro me az moc pozitivni kniha. Trochu preplacana "blbostmi"

Zdeňula
11.12.2016 4 z 5

Pěkná kniha určená pro kluky co mají rádi fotbal.

Devil-Ivet
17.11.2016 3 z 5

Kalpzubovu jedenáctku jsem poprvé četla kvůli čtenářskému deníku. A myslím, že právě teď mohu docenit to, co jsem tenkrát neviděla.

angloumene
12.11.2016 4 z 5

Poměrně vtipná pohádka o nepřemožitelném týmu jedenácti Klapzubových hochů. Myslím, že všechny malé kluky musí tehle neuvěřitelný příběh o vytrvalosti, sportu, politice ale i boji o přežití opravdu bavit. I já jsem se po většinu času musela pobaveně ušklíbat nad záměrně jednoduchým, extrémně optimistickým příběhem, který dokáže vybarvit kdejaký pošmourný den.

Kryštofka
19.05.2016 5 z 5

Miluju staré časy. Klapzubu, který si na nic nehraje. Poctivost. Neokázalost. Humor, pramenící z dobrého zdraví. Miluju tu meziválečnou éru a ráda jsem se k této oblíbené knížce mého mládí vrátila. Nejvíc jsem jako dítě zbožňovala pasáž, kde se Klabzubovi vznášejí v nafukovacích oblecích na hladině oceánu. Ať žije představivost.

Jana_Z
07.04.2016 3 z 5

Krásná čeština v krásném a hlavně vtipném příběhu o fair play nejen ve sportu.

konicekbily
19.03.2016 5 z 5

Nezapomenutelné vzpomínky z mládí. Byl jsem knihou ovlivněn tak, že jsem začal kromě fotbalu provozovat i jiné sporty.

Peter.Melon
11.12.2015 4 z 5

Četl jsem ji jako dítě.Je to pěkná kniha.Je spíše pro mladší generaci.

marti7729
12.11.2015 4 z 5

Do této knihy se musí dozrát. A´t už jste holky nebo chlapi. Já osobně jí četla asi 5x. Dobře 4x, poprvé mi jí četla má prababička jako dítěti. Strašně jí zbožňovala a znamenala pro ní strašně moc. Hodně lidí si myslí že je to klučičí kniha, ale opak je pravdou. Kniha má sice vyloženě klučičí příběh, ale ujednává o čestnosti, trpělivosti a dřině na cestě za svým snem. Bez toho to samozřejmně nejde (jak jistě všichni víme) . Je to taková nenásilná propaganda toho když něco chceme a budeme se skutečně snažit co se dá - povede se.

BerenikaU.
11.11.2015 4 z 5

Na této knize se mi líbí jak tam jsou popsány ty tréninky a také jak mají vždy řečeno, co se na zápase stalo. Líbí se mi že je v této knize ukázané že když něco pilně cvičíš tak to dokážeš. Jeto moc pěkně napsané a příběh je také pěkný ale ten mě tolik nezaujal.
Dala bych čtyři hvězdy.
Četla v jedenácti letech.

Gold351
11.09.2015 5 z 5

Moc krásné povídání nejen o fotbale ...

woodward
15.08.2015 5 z 5

Jářku, kluci, nandejte jim to, a oni jim to nandali. Inu není nad to, když děti poslouchají svých rodičů. ;)

Enšpígl
28.06.2015 4 z 5

Díky této knížce jsem si zamiloval fotbal. Díky našim současným fotbalistům/primadonám, Peltovi, Damkový a agresivním tupcům jsem si ho zase zhnusil.

marcela6183
07.06.2015 4 z 5

Jako nejsem kluk. V televizi fotbal nesleduju (jsem zapřísáhlá hokejofilka). Objevila jsem jedno starší vydání v knihovně své babičky a přelouskala ho během jedné nudné návštěvy nad čajem a bábovkou jak nic. Ten příběh je opravdu vtipný. Navíc po prvních pěti sránkách už jsem věděla, že není ani tak o fotbalu, jako o rodině a morálce. Píli a cti.
Sice trooooošku nereálné, ale co, před Naganem jsme hochům taky nevěřili, že by mohli. Tak proč ne za čtyři? .-)

Luccy78
26.05.2015 4 z 5

Dovedete si představit, když jsem si jako malá přála za vysvědčení s vyznamenáním nějakou moc hezkou knížku a dostala jsem "TUHLE" ?! Já holka... Několik let jsem se ji nedotkla, jak jsem byla zklamaná a uražená.. Nicméně mě to přešlo a po dlouhé době, kdy jsem po ní sáhla a začetla se do ní, jsem nelitovala a byla hezky překvapená vtipnou, milou knížkou.. Ale stejně si myslím, že je spíš pro kluky.. ;-)

Maverick
23.05.2015 4 z 5

Skvělé, vtipné a nenáročné čtení k maturitě. Ideální pro nadšence do fotbalu, i když je to trochu "přitažené za vlasy"

Ddaannddaann
12.05.2015 4 z 5

samozřejmě vtipné a originální, ale trošku takové nereálné......

carbici
11.05.2015 4 z 5

Hezké čtení po náročném dni. Velmi milé a pozitivní. Závěr vyvolal usměv na tváři.

carbici
11.05.2015 4 z 5