Darebný vévoda

Darebný vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82008/darebny-vevoda-82008.JPG 4 200 27

Klan MacKenzie série

Juliet Whitová, služebná z Virginie, přijela do Skotska, aby našla svoji neteř, dítě, jež porodila její sestra krátce před svojí smrtí. Hledání ji přivedlo do hradu Lachlana MacKenzieho, vévody z Ross, kde byla přijata jako guvernantka jeho čtyř nemanželských dcer, které vitální vévoda počal během jednoho neřestného období u skotského dvora. Při pátrání, zda je její malá neteř skutečně mezi vévodovými dětmi, Juliet proniká do neblaze proslulé rodinné historie vévody z Ross... Současně si každá z dívek nachází své místo v Julietině srdci. Lachlan ale není muž, který by dovolil pohledné mladé ženě ponechat si pod jeho střechou svoji nevinnost. Když věhlasný vévoda přemění její dívčí sny na touhu ženy, Juliet s ohromením zjistí, že podlehla silnému kouzlu muže, kterého podezírala ze svedení své sestry. Bezmocná odolat divoké štvanici vlastních potřeb, se Juliet ponoří do řeky vášně, jejíž vody mohou být příliš neklidné na to, aby ji donesly k bezpečnému břehu ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Highland Rogue , 1991

petruska85
20.08.2013

Pěkné oddychové čtení, lehce erotické. Jako odpočinek po náročném dni.

Andulienka
06.05.2013 5 z 5

Pekné, milé, veselé....naozaj som sa aj nasmiala, tie Lachlanove detičky boli podarené :) A toto vydanie mi je zvlášť obľúbené - na obálke je totiž môj herec :)

ronu15
16.03.2013 5 z 5

Když potřebujete po náročném dnu vypnout,tak tato kniha je tím správným čtivem :-) Romantika,napětí,erotika.....prostě suprově se mi to četlo :-)
Mi osobně se kniha moc líbila.

kazecha
25.02.2013 3 z 5

Asi první knížka, kde je zmíňka o mužské antikoncepci - tedy o kondomech. Docela mě to zarazilo. Jinak lehce naivní, průměrná a "erotická" oddychovka.

danca044
18.12.2012 3 z 5

Velice čtivá kniha. Sem tam je trocha erotiky a nechybí napětí.

Nibiru
04.04.2012 5 z 5

Pěkná romantika, sympatičtí hrdinové, milostný vztah krásně barvitě vylíčen. Tato knížka se autorce povedla.

Tefnut
22.02.2012 5 z 5

Knížka se čte velmi pěkně a historický děj je velmi poutavý. Doporučuji na přečtení.