Klan

Klan https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397121/bmid_klan-KQ2-397121.jpg 4 306 86

Klan série

1. díl

Příběh plný odvahy a dobrodružství v nelítostném světě vikingů. Eelyn celý svůj život bojuje proti odvěkému nepříteli – klanu Riki. Když na bitevním poli zahlédne svého bratra, kterého viděla před pěti lety umírat, nevěří vlastním očím. Teď stojí proti ní na straně nepřítele. Jeho zrada však není to jediné, čemu musí Eelyn čelit. Po neúspěšném boji se z ní stane otrokyně a čeká ji krutá zima v zajetí. Všechno ale změní útok krvelačného klanu, v jehož skutečnou existenci nikdo nevěřil.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sky in the deep , 2018

milunka21
20.02.2019 5 z 5

Nenáročný a přesto propracovaný. Čtivý a napínavý až dokonce. Až mě mrzelo, že má kniha tak málo stran. Chci víc. :-D

maca5449
18.02.2019 3 z 5

Na zažehnání nudy během odpoledne to není špatné.

Uf, ale ty chyby... měla jsem chuť dojít si pro červenou propisku a chovat se jak učitelka nad diktátem žáka třetí třídy.

Markysek45
18.02.2019 3 z 5

Největším problémem této knihy je český překlad a korektura. V polovině knihy jsem to vzdala a zkusila ji v angličtině. A najednou to začalo vypadat slibněji. Ano, příběh a dialogy jsou vcelku jednoduché, ale jako milá jednohubka z prostředí vikingů na odreagování. Proč ne.

Lama.Lama
09.02.2019 1 z 5

Ooh bože, strašně napsané, stylisticky je to děsná bída. Příběh je hrozně jednoduchý a nepromyšlený, hlavní hrdinka je nehorázně ubrečená bojovnice, což samo o sobě prostě nedává smysl.

dorkas
08.02.2019 4 z 5

Tak ja som spokojná. Kniha má fantastickú obálku, ktorou prvotne zaujala. Vôbec mi nevadilo, že človek celú dobu tuší, ako vlastne celý príbeh dopadne. Zaujímavý vikingský námet, dobré opisy bojov - bolo to krvavé tak akurát :D - a po pár stranách sa ľahko zorientujete aj v postavách. Ja by som tiež ešte uvítala nejaké pokračovanie.

anishta
05.02.2019 5 z 5

Tak já jsem asi celkem nadšená. Hlavní hrdinka se mi líbila, chápu i Iriho. Prostředí knihy je skvělé a prostě asi jsem si to fakt zamilovala a vadí mi, že to je jen samostatná kniha. :-D

Vikingové pro dospívající mládež (young adult) Stockholmský syndrom

Adrienne Young