King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 721 191

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

klara1550
14.04.2020 4 z 5

Uvažovala jsem, jestli se vůbec přiznávat takhle "veřejně", že něco takovýho vůbec čtu.. :-) Ale bylo to fakt dobrý. Přečetla jsem knihu za jeden den, dlouho už mě takhle nic nechytlo. Prvních pár kapitol jsem váhala, jestli to vůbec dočítat, ale když se člověk nenechá odradit, tak to pak stojí za to. Líbil se mi i docela příběh, to, že tam vůbec nějakej byl, a dost napínavej - lepší než 50 odstínů...

Napadá mě ale otázka nějaké publikační etiky - čekala bych, že když je knížka součástí nějaké série, tak to na ní bude napsané. S ohledem na lidi, kteří si to kupujou a čtou, aby měli přehled, do čeho jdou. Protože bych si tu knížku nekoupila, kdybych to věděla.

O názvu a možnostech vydání dalšího dílu se píše tady v diskusi ke knize.

Paluska
01.04.2020 3 z 5

Kdyby se z knížky vymazalo slovo zars*ný a zkurv*ný, tak by knížka byla asi poloviční...

Lenjulka
30.03.2020

Tak jsem četla všechny díly a skvělé. Dobře se to četlo. Konec prvního dílu jsem takový vůbec nečekala a musela jsem hned číst druhý díl....

Luštěnka
22.03.2020 5 z 5

Knížku jsem si koupila kvůli obalu a uvnitř jsem našla přesně to, co jsem hledala. Nemohla jsem přestat číst. I přes to všechno, co si Doe prožila, jsem ji kinga zavidela. Ke konci mi i ukapla slza. Pokud se vám protivi sprostá slova, vůbec tu knížku nečtěte. Nutne potrebuju pokračování ????

Tereza.Fait
22.03.2020 5 z 5

Tenhle zanr je muj! Cetla jsem i druhy dil, bez toho to neslo. Chvilku jsem se bala ze nebude happy end, kvuli tomu ja ctu, ale nakonec jdu spat s usmevem. Miluju tu myslenku osudovosti, krasne se to cte a predstavuje. Doporucuju!!

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Přečetla jsem obě knihy. Jedním slovem super. Nemohla jsem se odtrhnout dokud jsem obě knihy nedočetla. Skvělý příběh,napínavé, erotické, prostě bomba. Člověk zapomene na všechny starosti a oddá se příběhu.Pokud milujete tenhle žánr vřele doporučuji.

Chvilkasnění
17.02.2020 4 z 5

Grrrrr. ♥ Mám slabost pro drsňáky. (v knize) :D Lákavý příběh, ale ten konec? really? Ještě že to má další díl, jinak bych skákala z okna. :D

SimiGSXR
09.02.2020 5 z 5

Půl roku. Půl roku se mi ta knížka válela doma v knihovně a já neměla čas si ji přečíst. A teď jsem akorát naštvaná, že jsem si ji nepřečetla už dávno. Čekala jsem od ní něco jako je série Božský od Ch.L., ale tohle mě naprosto překvapilo a hlavně! předčilo mé očekávání. Drsnost příběhu a postav, rozkrývání tajemství, drogy, sex a násilí, to všechno utvořilo perfektní a čtivý příběh. Příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Je pravda, že ač mi vulgarismy v knihách nevadí, tady už jich bylo občas trochu moc. 50% podstatných jmen mělo před sebou nebo za sebou slovo zas**ný a nebo zkur**ný, ale zhruba po 100 stránce jsem si zvykla. Co mě teda dorazilo byl konec, na jednu stranu byl dobrý , udržuje čtenáře v napětí a nutí ho přečíst si další díl, takže super, ale horší pak už je, když se druhý díl nevydá. Takže vás ve finále konec akorát naštve a máte pocit, že vás o něco okradli. Konec konců kniha byla parádním zpestřením a jediného, čeho lituji, je že jsem si ji nepřečetla dřív. Rozhodně doporučuji všem, kdo má rád drsnost příběhu protkanou citlivostí, humorem, vulgaritou a překvapením.

Aileena
25.01.2020 4 z 5

Za ten konec by si autorka zasloužila pár facek. Tohle se prostě nedělá! Protože pak se nedejbože stane, že se knížky ujme nakladatelství, které nezvládne, ať už z jakéhokoliv důvodu, vydat pokračování a jsme přesně tam, kde jsme. S odpuštěním v pr..li.
Když se zapřu a potlačím všechen ten vztek, musím uznat, že to mělo něco do sebe. Pokud tedy nejste pokojová květinka, kterou odradí nějaká ku..a nebo zasr..né cokoliv. Začala jsem číst ten děsivě příšernej překlad na internetu a říkala si, že to nedám. Každou třetí větu čtete dvakrát, abyste zjistili, že ne, fakt nedává smysl. Přesto jsem z nějakého důvodu nemohla přestat.
Pak mi přišla knížka a čtení šlo jak po másle, jediný problém byl přestat. No a pak přišel konec a s ním ten nehoráznej vztek, že se zase vrátím k tomu příšerně děsnýmu překladu druhýho dílu, protože prostě musím. Jinak jsem to totiž četla úplně zbytečně. Přeberte si to sami, a pokud nemáte rádi odfláknutou práci, radši tuhle knížku ani nezačínejte číst...
Příklad překladu 2. dílu na netu, abyste věděli, do čeho jdete, než začnete se čtením (1. díl je na tom stejně):
Tanner se na mě podíval s jeho kaštanově hnědýma očima, které jsem si pamatovala ze svého snu. Věděla jsem, proč byly jedinou věcí, které se mnou zůstaly. Byly tak expresivní, že za něj smlouvaly Tannerův případ a prosily mě, abych mu dala
přestávku a políbila ho.
„Jeden rychlý polibek,″ souhlasila jsem, jak jsem to už chtěla mít za sebou. Mohla jsem vidět, jak se jeho srdce lámalo a být divákem toho, dodávalo jen další vrstvu vinu na to, jak už jsem se cítila.
Takže tak nějak. Pokud vás text neodrazuje, tak s chutí do čtení, jen upozorňuji, že první díl bez druhého je asi tak uspokojivý, jako dort bez cukru či jiného sladidla.

Tesama
22.01.2020 5 z 5

Uzasna kniha ten konec me dostal:-)

Ryorka
16.01.2020 2 z 5

No začla jsem číst na doporučení. Ach jo ! Typicky červená knihovna s hromadou klišé jen z druhé strany zákona. Drsňák, co mluví jak dlaždič, píchá jednu sukni za druhou, ale ve skutečnosti chce lásku, rodinu a laťkový bílý plot. Do páru k němu mládě se ztrátou paměti, co mluví jak dlaždič, které se nakonec dozví velmi překvapivou informaci. Jak jen jejich srdce trpěla, člověk by až brečel. Jo, přiznám, že konec mě dostal, takže si dám druhej díl, jen abych věděla, co z toho vyleze.

Mesicnililie
05.01.2020 4 z 5

Z této knihy jsem trochu na vážkách. Je pravda, že jsem Kinga přečetla za jedno odpoledne a to díky mé zvědavosti, protože mě zajímalo jak to dopadne. Děj je poutavý.Trochu smutný a drsný. Určitě zaujme ale nic pro romantikou naladěné lidi.
A díký mé přirozené ženské zvědavosti si přečtu i druhý díl až bude k mání.

Catyna
03.01.2020 5 z 5

Velice čtivé

Jejunka
28.12.2019 5 z 5

Drsné wow, jediné co mě štve je, že stále není k dispozici dvojka tedy Tyran. Konec jsem nečekala a o to víc potřebuji číst dál. Nemáte někdo tip kde seženu Tyrana česky nebo slovensky?

evineckY
26.12.2019 5 z 5

Ty bláho... !!! Drsné, hrozné, tvrdá realita, zamilované, čtivé, poutavé... Díky originálnímu ději se nedalo odtrhnout. A TEN KONEC !

Tynuse7
26.12.2019 5 z 5

Nejsem moc fanoušek ženských románů, ale dala jsem na zdejší kladné recenze a knihu si koupila. A nelituji. Sedl mi vulgárnější jazyk, ve kterém je kniha psaná, sedl mi děj, ve kterém nebylo žádné zbytečné okecávání a to knihu udržovalo ve stále stejném tempu. Výsledek? Kniha přečtená za jediný den, dávám plný počet a věřím, že si ji klidně přečtu znova :)
Super oddechovka, u které si postavy ihned zamilujete - a to úplně všechny :).

Maruš.D
07.12.2019 5 z 5

Naprosto strhující!
Nevím jak lépe bych to pospala a myslím si, že slovo strhující je velmi vhodné.
Od knihy jsem se od začátku do konce nemohla odtrhnout. Jak již bylo zmíněno, není to žádné klišé v romanťárně. Příběh byl plný hrubosti, agrese a násilnosti, ale zároveň i lásky, porozumění, loajálnosti a krásy. Jediné co se mi nelíbí, je otevřený konec, kterým autorka zamýšlí nás přinutit k přečtení druhého dílu. U mě se jí to povedlo na 100%, protože jsem si už ma amazonu koupila druhý díl a nemůžu se dočkat, jak vše dopadne!!

Petra-1
01.12.2019 4 z 5

Drsné, surové a s opravdovým záporakem. Kniha má děj a akci. Četla jsem, protože mě fakt zajímalo, co bude dál. Je to sprosté, ale čemu se divit vzhledem k prostředí, ve kterém se kniha odehrává. Drsné prostředí gangů a lidi mimo zákon. Jo, když se člověk zaplete se špatnými lidmi, dějí se špatné věci. Za přečtení určitě stojí.

EvaXxX
24.11.2019 5 z 5

Drsná, vulgární, úchvatná...
Když Vás chytne, tak nepustí :)
Knížka mě dostala, těším se na pokračování :)

katslana
20.11.2019 5 z 5

Nutně potřebuju druhý díl ♡♡♡ Kniha byla skvělá,četla se jedním dechem. Byla poutavá,měla nápad a náboj. Grázl King je prostě boží a Preppyho bych si adoptovala domů ♡♡♡

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981