King

King https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/bmid_king-ddh-396562.jpg 4 721 191

King série

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

King , 2015

rimmon
22.04.2021 4 z 5

Líbí se mi že to není jako klasický erotický román.
Má to spád.
Úroveň.
Je to čtivé, sprosté a vulgární - takové jaké by to mělo být.
Za mě po všech těch nesmyslech jako je 50 odstínů a podobné - konečně erotická literatura na úrovni.

alekis
05.04.2021 4 z 5

On spatřil ji... a v tom byla ta svízel,
neb jeho život předtím jak by zmizel...
Co odpoví mu dívka zmámená,
když drsně sevře její ramena a řekne:
jsi navždy jen má..?
:-)
Člověk ve svém životě potká ledaskoho a ledacos, co by vůbec nečekal. Tak nějak jsem já potkala tuto knihu... a dokonce jsem ji fakt přečetla. Obálka je vše vypovídající...
Je to příběh... který by se možná mohl i stát... a prožili by ho odhadem podle mě dva lidé z celého počtu obyvatel planety... Možná... :-).
A jdu na druhý díl... neboť jsem zvědavá, jak ta velkolepá, šílená, nemožná, nereálná láska Kinga a Doe pokračuje... :-)

GothicGirl
15.03.2021 4 z 5

Je to jine a to je na tom zajimave..ja jsem asi dost puritan, protoze mi nektere veci fakt vadily, ale i tak se mi to libilo

AniDi
10.03.2021 5 z 5

Nádhera, příběh má jiskru.

martina1797
23.02.2021 5 z 5

Nejdřív to vypadalo, že knížku odložím, zaskočilo mě poměrně velké množství vulgarismů. Ale je to příběh z prostředí drogových dealerů, takže spisovný slovník by asi úplně neladil. Když se od toho člověka oprostí, tak příběh je super se spoustou napětí a zvratů. Nakonec mě děj vtáhl a knížku jsem přečetla za jeden den.

Nuttelka
17.02.2021 5 z 5

Skvělý #rereading, skvělé jako poprvé, prostě KING, všechno tu sedí jak prdel na hrnec... Je to surové, je to sprosté, je to drsné, ale strašně sexy :-)
A konečně se rovnou můžu pustit do druhého dílu ❤️

Alnima
11.02.2021 4 z 5

Knížka přináší zase trochu něco nového. Je čtivá a napínavá.

Nikoush356
30.01.2021 5 z 5

Konečně nevšední příběh. Kniha byla napínavá. Moc se mi libíla.

adela2230
28.01.2021 2 z 5

Popravdě jsem od této knihy čekala více. Příběh a některé scény byly fajn, ale poměrně dost sprostá mluva mě moc nezaujala.

anna7852
24.01.2021 5 z 5

Nemám slov,byl to prostě zážitek při kterém se mi zastavil čas :-)
Každopádně nastala panika při tak nečekaném konci a najednou chybělo spousta stránek !!!
Drsný příběh,ale krásný a pokračování dalsími díly úžasné.
Dopručuji hlavně těm co co nejsou fajnovky a zhrozí se při drsnějším slovu :-)

Hanka118
22.01.2021 5 z 5

Škoda že nakladetelství Ocelot a nebo i jiné nepřekladají uto autorku. Přečetla jsem všechny 4díli a za mě pěkné čtení.

kniznistranky
14.01.2021 2 z 5

V případě této knihy jsem dost razantně vystoupila ze své komfortní zóny, to přiznávám. Romantika, když je dobře podaná, tak se mi líbí, ale čistě erotiku, to mě úplně nebaví, potřebuju k tomu něco navíc. První, co mě ale doslova praštilo do očí, když jsem knihu začala číst, je šílená korekce - jestli tam vůbec nějaká proběhla - a to uspořádání textu na stránce... No... Slušně řečeno, to mě taky zrovna moc neoslnilo. Když se zaměřím na příběh a děj, je to takové rozporuplné. Začátek má něco do sebe, myšlenka dobrá, ale působilo to na mě trochu lacině, pardon. Řekla bych, že z celé knihy mě nejvíc zaujalo cca poslední padesát stran, kdy to začalo být akční, napínavé, mělo to takovou lehounkou téměř neviditelnou thrillerovou linku, ale opravdu jen lehounkou. To se mi líbilo! Díky tomu to dostalo trochu jiný rozměr. Vulgarismy mi v knize nevadily, ale je pravda, že jich tam bylo dost a musela jsem si zezačátku trošku zvykat. Taky nesmím zapomenout zmínit, že mi děj místy přišel až moc překombinovaný. Jako by autorka za každou cenu potřebovala do knihy doslova narvat všechno, co by mohlo čtenáře v dané chvíli šokovat a pak ještě přidala další šok. A já se ptám: ''Proč?'' Méně je někdy více. Ve výsledku to bylo takové čtení neurazí nenadchne. Zabrouzdání do jiných čtecích vod, než na které jsem zvyklá, ale teď se zase asi vrátím k tomu ''svému'' :)

Ludmila02
11.01.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Škoda, že tuto autorku u nás tak málo vydávají.

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Zpočátku mě kniha zarazila a chtěla jsem ji odložit, ale po pár kapitolách jsem nedokázala přestat a s Tyranem (2.díl) jsem je přečetla za víkend. Super čtení z drsnějšího prostředí.

Terka18
10.01.2021 4 z 5

U této knihy je těžké napsat hodnocení, abych vyjádřila přesně pocity, které ve mně vyvolala. Ze začátku jsem si říkala, co to je, že to určitě nedám. Tolik vulgarismu, řeči která je mi proti srsti. Prostě ne. Nakonec jsem si řekla, že ty slova budu přeskakovat a dočtu to. Dočetla jsem a určitým způsobem mě kniha chytla a přivedla na spoustu myšlenek. Nějakým způsobem se mi King líbil a jiným jsem ho nemohla ani vystát, asi tak jako hlavní hrdinka. Nakonec jsem dočetla a jsem ráda, i když takový konec jsem teda nečekala a ráda bych věděla jak to dopadne. Třeba se dočkáme pokračování v češtině.

2688
07.01.2021 5 z 5

Celá série je úžasná jak příběh Kinga tak příběh Beara az teda na Preppyma :-( ale nemudu nic prozrazovat..... zhltla jsem celou sérii za víkend, tohle je prostě co mě dostane a mě zmizí skutečný život v pozadí ♡

Petraj365
29.12.2020 5 z 5

Úžasný. Přečteno za jeden večer. Nemohla jsem to odložit a ten otevřený konec mě trochu naštval, protože jsem nenašla další díl v češtině

petraLI
22.11.2020 2 z 5

Nemůžu říct, že to byla špatná kniha, ale ani že to byla dobrá kniha, protože jakmile začnete číst, divíte se, jak tohle vůbec někdo dokázal napsat a máte chuť knihu odložit. Po nějaké té stránce ale zjistíte, že i když je to strašně napsané, tak Vás vlastně zajímá, jak to nakonec dopadne. Knihu jsem dočetla a nakonec nebyla tak špatná. Podruhé si ji ale už určitě nepřečtu.

be_pa
03.11.2020 3 z 5

Nevím, jak do toho. Přečetla jsem Kinga i Tyranta. Příběh se mi líbil. Ten by zasloužil hvězdiček víc, kdyby tam nebylo tolik krve, že kapala ze čtečky. A čeština byla příšerná! Nesmyslná slova i věty. I to vulgární vyjadřování se omezilo na pořád se opakující sr.... Ale četla jsem jen stažená "pedefka". Doufám, že jsem měla v ruce jen pokus o elektronický překlad a original kniha je kvalitnější.

NěkdeNikdo
12.10.2020 5 z 5

četla jsem zatím jen Kinga, ale za mě je to parádní kniha a mám ji přečtenou už 5x. nemohu však sehnat další díly. kdyby někdo měl další díly, byla bych ráda, kdybyste mi dali info, jestli se dají někde koupit v češtině, protože já asi neumím vůbec hledat. děkuji za odpověď.

drogy sex láska smrt pro ženy násilí tetování ztráta paměti, amnézie motorkáři

T. M. Frazier
americká, 1981