Polibek na rozloučenou

Polibek na rozloučenou

V londýnském parku je nalezeno tělo krásné rusovlasé ženy; Annabelle Hammondová byla schopná a průbojná ředitelka místní rodinné firmy dovážející čaj. Svůdná, svéhlavá a ctižádostivá žena vyvolávala v lidech ty nejsilnější city… vášeň, žárlivost, zlobu, dokonce i posedlost. Mezi podezřelými z vraždy se ocitá její světácký snoubenec, hezký pouliční hudebník i Annabellin bývalý švagr a místní významný stavební podnikatel. Detektivové Kincaid a Jamesová postupně skládají jednotlivé kousky hlavolamu sahajícího do dávné minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30006/polibek-na-rozloucenou-30006.jpg 4.528

Kincaid - Jamesová (6.)

Kissed a Sad Goodbye (1999)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

jasmína
22.06.2013

Tato detektivka se mi nelíbila tolik jako Případ nevěrné manželky a to jsem se na ni tak těšila. Ztrácela jsem se v postavách, nestrhlo mě to.. Tak snad další , na kterou se chystám, bude zase lepší :)

Selinute
27.04.2013

Vynikající - jako všechny od Deborah.

Katuska001
23.12.2012

Pěkná detektivka vedená ve dvou časových liniích, v současnosti a za II. světové války, hezky zamotaná láskami a nenávistí.

bovinka
25.02.2011

Ze začátku jsem si říkala... nic moc, ale později mě detektivka s dvěma časovými liniemi zaujala.