Když jsem potkal anděla

Když jsem potkal anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19693/kdyz-jsem-potkal-andela-19693.jpg 4 10 5

Kniha Když jsem potkal anděla je plná povídek. O pedantovi, kterého vyléčila pastelka, o chytré kolii a ukradeném rotopedu, o archiváři s berlemi i o výletu do Moskvy, o lásce ke spisovateli, o zamilovaném vdovci i o vdovci, který se stal Mikulášem, o nešťastných i šťastných láskách. V knize Když jsem potkal anděla potkáte pštrosa v mobilu, pokusíte se vyhubit kuřáky, budete utíkat před velkou vodou i ztrácet nervy s babičkou. S knihou Když jsem potkal anděla vám bude dobře.... celý text

cukrovka
30.09.2020 4 z 5

Příjemné a oddechové čtení. Z povídek je cítit autorky pozitivní pohled na svět.

JancaMia
13.05.2019 4 z 5

milé povídky ze života všedních dní ..

pagac17
22.10.2014

Přečetl jsem její povídkovou knihu jedním dechem. Její povídky jsou mistrovsky a vtipně podané. Dá se íz nich najít poučení i pro sebe. Nemohu se odvážit komentovat jednotlivé povídky. To by zabralo mnoho místa a času. Stručně řečeno, moc jsem se pobavil

pagac17
22.10.2014

čohynka
08.03.2013 5 z 5

Knížky od paní Fuchsové mám ráda, jsou čtivé, humorné a zahřejí na duši..