Když je žena v lázních

Když je žena v lázních https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19678/bmid_kdyz-je-zena-v-laznich-mMm-19678.jpg 4 28 8

Soubor krátkých jednoduchých povídek má společné téma - lázeňský život. V jednotlivých povídkách se setkáváme s klasickými lázeňskými figurkami - záletníky, nevěrnými ženami i muži, žárlivými manžely... Některé příběhy mají více nebo méně erotický námět, jiné vyprávějí o často nelehkém životním údělu lázeňských hostů.... celý text

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Erika

Kerberos
Kerberos
28.04.2019 4 z 5

Veselé i smutné povídky z prostředí lázní,odpočinkové čtení.

04.09.2018 3 z 5

Vím, že od paní Fuchsové už nic číst nebudu. S knihami je to jako s jídlem- máte kvalitní plnohodnotnou stravu,pak jídlo unilé a jídlo vyloženě škodlivé. Knížky paní Fuchsové jsou ty unilé, bez chuti a zápachu.

03.09.2018 3 z 5

Knížka se dá číst, ale je to průměr. I o lechtivých tématech už jsem četla dílka lépe napsaná.

jaroiva
jaroiva
20.08.2018 3 z 5

Tyto povídky mi připadaly slabší než předešlé z knížky Když se žena svléká, možná trochu méně veselé.
Co mě ale vůbec nebavilo, byly vejšplechty. Asi to muselo být vtipné v reálu, ale napsané v souboru dohromady to nějak ztratilo na autentičnosti a vtipu.
Ostatní povídky byly určitě lepší.

cukrovka
cukrovka
10.06.2015 5 z 5

Velmi příjemné humorné čtení. Taková příjemná oddychovka pro zasmání i zamyšlení.

Marceles
Marceles
04.04.2015 5 z 5

Všechny Když ... od paní Fuchsové mám moc ráda - tato knížka není vyjímka. Krásné setkání s lidskými osudy...

čohynka
čohynka
08.03.2013 5 z 5

Jako vždycky, humorné čtení, které se dobře čte..

kika 13
kika 13
05.11.2012 5 z 5

Soubor povídek z pera autorky,kterou mám ráda.Dobře se čte.

lázně

Irena Fuchsová
česká, 1950
2002  75%Když muž miluje muže
2002  78%Když se žena svléká
2005  66%Když chce žena zhubnout
2004  71%Když je žena v lázních
2007  63%Když ženy mají své dny

Kniha Když je žena v lázních je v