Když duše bolí

od:


KoupitKoupit eknihu

Koncem minulého roku vydalo nakladatelství MarieTum knihu Zuzany Peterové Příběhy zraněné duše, která tím, že se citlivě dotýká problémů, s nimiž zápolí mnoho rodin i jednotlivců, vyvolala značný zájem čtenářů. Nyní tedy autorka ze své bohaté psychoterapeutické praxe nabízí další dramatická vyprávění, která snad i vám pomohou řešit úskalí a složitosti života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141095/kdyz-duse-boli-141095.jpg 38
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, MarieTum
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Aleh
06.07.2016

Jsou to příběhy lidí, kteří mají jedno společné –bolavou duši. Takoví lidé potřebují o to více naši pozornost a lásku. A když se jim starostlivosti a patřičné péče nedostává, jejich nemoc se neléčí a ještě více se prohlubuje Nemoc duše je dlouhodobá, náročná, není na pohled viditelná, ale zároveň všudypřítomná a život ovlivňující… A ostatními někdy nepochopená a těžko uchopitelná. A co stojí za takovým onemocněním? Každý příběh je jiný a hledání nové životní cesty je složité... Bylo to smutné čtení, ale já si myslím, že takové jsou i reálné příběhy lidí žijících kolem nás.

sporran
12.04.2015

Přestože nejsem milovník povídek, tak u této knihy mi to nevadilo. Vzhledem k zápletkám to bylo dlouhé tak akorát. Knihu jsem neodložila a půjčím si od autorky i další. Jen mi nějak nejde do hlavy ten podtitulek "z deníku psychoterapeutky". Příběhy nejsou moc reálné... Tak nevím. Vlastně některé jsou docela dost šílené. :-)

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Zuzana Peterová

Zuzana Peterová
česká, 1950

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených11x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce1x
v Chystám se číst4x