Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině

Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5801/muj-psi-deni-aneb-jak-prezit-v-rodine-5801.jpg 4 20 6

Volné pokračování knížky Můj psí deník aneb Jak přežít s lidmi, tentokrát Jak přežít v rodině. Je to úsměvné vyprávění fenky Lily o životě v rodině, která připravila svým dvěma synům překvapení: narození holčičích dvojčat.

Humor , Literatura česká

Vydáno: , MarieTum

rikiki
rikiki
01.03.2022 odpad!

(SPOILER) Měla jsem za to, že je kniha určena milovníkům zvířat. Po plánování toho, jak správným způsobem zavraždit kočku, knihu zahazuji.

babiočka
babiočka
16.01.2022 2 z 5

Vyprávění o žití v rodině z pohledu domácího psa. Tato knížečka mě zrovna nenadchla, jelikož jsem četla i lepší.
V textu jsou dějové nesrovnalosti a pár gramatických chyb, což mě u česky píšících autorů dost irituje.

Snoopi
Snoopi
20.02.2020 5 z 5

Milé, veselé a vtipné čtení o soužití psí duše s člověkem. Kniha má také moc krásné ilustrace. Milovníkům psů a vášnivým pejskařům mohu jen doporučit.

Hanifa
Hanifa
12.02.2020 2 z 5

Líbilo se mi vyprávění ze strany buldočice, takové jednoduché, přesto mě několikrát uvedlo do smíchu. Také jak páníčci mluvili na pejsky jako by to byli lidé. Bohužel mi velmi vadily nesrovnalosti v lidském vývinu a obecně v popisu. Např. mimina lezla už v půl roce po bytě, pár dní po porodu maminka neměla mléko ke kojení, ale za pár měsíců "měla dost kojení a začne se vařit zeleninka". Za to snižuji **. Každopádně doporučuji nejen pro pejskaře, pro všechny, kdo čekají na legraci. Mám také dva pejsky, tak jsem hafinám i páníčkům rozumněla, od teď už budu nazírat na jejich život také trošku jinak. A už sahám po pokračování...Možná 3* upravím na 4*.

LIBO.R
LIBO.R
05.11.2018 5 z 5

Veselé čtení!

Kajda
Kajda
07.07.2013 5 z 5

Knížka je velmi originální, jak vazbou tak také tématem. Líbí se mi, že je vyprávění z pohledu psa :D

psi humor

Zuzana Peterová
česká, 1950
2006  62%Deník alkoholičky
2005  50%Nevěry
2008  47%Máš mě vůbec ráda?
2001  76%Jak jsme se zbláznili: můj táta Ota Pavel a já
2007  73%Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině

Kniha Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině je v