Kdyby všichni chlapi světa

Kdyby všichni chlapi světa https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283686/mid_kdyby-vsichni-chlapi-sveta-M0S-283686.png 4 14 4

Novela, která se stala podkladem napínavého filmu, líčí formou deníkových záznamů horečnou snahu radioamatérů několika zemí o záchranu námořníků, kteří na své lodi onemocněli tropickou infekční nemocí. Vzrušující boj s časem zasahuje do celé řady lidských osudů a dějů, soustředěných kolem radiových stanic.

Literatura světová Novely
Vydáno: , Svobodné slovo - Melantrich

Si tous les gars du monde

Batigol555
24.04.2024 5 z 5

Přečteno díky čtenářské výzvě. Krásná kniha o ochotě a snaze pomoci napříč kontinenty. Až nepředstavitelné v dnešní době internetu a mobilních telefonů.

konicekbily
10.01.2021 5 z 5

Jako malý kluk jsem slyšel stejnojmennou rozhlasovou hru a ta ve mně zanechala silný dojem, že si na ní vždy vzpomenu, když si myslím, že by se lidé měli spojit vždy k řešení nějakého konkrétního problému. Jako je třeba současná pandemie. A tak po letech jsem si knížku přečetl mám dojem stále silný. A nutí mne k přemýšlení!

1amu
13.04.2018 5 z 5

Nejdříve to byl film. Tenkrát pro kluka naprosto fantastický ! Život není dálnice, ale plno chodníčků s odbočkami. Nikdy bych nevěřil, že jak tato kniha posléze přispěla k tomu, že mám jedno ze svých hobby tak blízké tomu, co se nám čtenářům sděluje.

Atanone
08.04.2018 5 z 5

(audiokniha)
Příběh o solidaritě lidí,kterým není jedno,že někde na druhém konci světa někdo potřebuje pomoct. To by mělo být poselství pro každého z nás.
Knihu každopádně doporučuji.

zfilmováno deníkové záznamy radioamatérství

Autorovy knížky

Jacques Rémy
francouzská, 1911 - 1981
1957  89%Kdyby všichni chlapi světa

Kniha Kdyby všichni chlapi světa je v