Vražda na druhou

Vražda na druhou https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179026/vrazda-na-druhou-179026.jpg 3 19 7

Kapitán Velíšek série

< 4. díl

Probudit se ve společnosti krásné ženy může být samozřejmě příjemným zážitkem, ovšem pokud máte na hlavě krvácející ránu, zmíněná dáma je bez života a vy si ke všemu ještě nic nepamatujete, o nějaké radosti ze života se nedá mluvit. Je na Johanně, zrzavé, zelenooké, dlouhovlasé a dlouhonohé notorické průšvihářce, která se z vlastní vůle vydala nelehkou cestou soukromého detektiva, aby opět přispěla svým dílem k řešení hádanky, před kterou ji osud postavil v malém, dnes už bývalém okresním městě, po boku jejího strýce, kapitána zdejší kriminálky Velíška.... celý text

yonda
02.10.2023 4 z 5

Vcelku povedená detektivka . Konec sice trochu překotný, ale za mě dobré čtení.

lalela
22.07.2023 3 z 5

Copak o to, detektivka to byla dobrá, ale toho vysvětlování na konci. Nicméně, knížka se moc hezky četla, jen kdyby v ní nebyl takový chaos. Navíc se mi zdál příběh takový urychlený.

knihomolka1197
08.03.2021 5 z 5

Další z povedených detektivek. Styl psaní této autorky mi sedí. Dávám plný počet hvězdiček.

dagmar5477
21.03.2018 5 z 5

Povedená detektivka, líbila se mi mnohem více než třeba autorčina Smrt kazí obchod.

sazamala
03.02.2018 4 z 5

Mě se knížka líbila,pohodová detektivka.Příjemná oddechovka,závěr trochu matoucí a zbytečně zamotaný.Ale jinak pěkný děj.

Evik30
27.01.2014

Tahle detektivka mě ani nenudila ani nebavila. Takový čistý průměr. Jsem zvyklá na jiné detektivky a tohle bylo jen tak něco na okraj. Přečtení mi trvalo den. Úplně mi to stačilo. Na víc dnů bych na knihu neměla náladu. Mám radši více napětí a u této knihy se téměř vše dalo předpokládat. Takže za mě lepší 3- ka.

bbara155
04.11.2013 4 z 5

Docela dobrá moderní detektivka s trošku překombinovaným závěrem. Stylem psaní Dovrtělová připomíná Veroniku Černuckou.