Smrt kazí obchod

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Začínalo to tak hezky; setkání po měsících, výlet ke staré zřícenině, společný večer, společné probuzení... A pak najednou zlom, děsivý nález v prostorách hradu, únos, překvapivý objev v hradním sklepení a další oběť, tentokrát již zcela nepochybně násilného trestného činu. Záhady všedního života se prolínají se vzpomínkami i představami, až vyústí k odhalení něčeho, co by střízlivě uvažující člověk určitě neočekával. To vše potká Romana Kříže a jeho teď už snad přítele Velíška, kapitána kriminálky, za jednoho horkého jara, v nejmenovaném, dnes už bývalém okresním městečku, které čtenář předchozích dvou příběhů důvěrně zná......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94910/smrt-kazi-obchod-94910.jpg 2.711
Série

Kapitán Velíšek 2.

Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Smrt kazí obchod

Přidat komentář
dagmar5477
18.03.2018

Jako oddychovka, u které člověk nemusí přemýšlet, by to šlo. Závěr byl pro mě trochu zklamáním.

Keddie
21.11.2017

Velmi slabá kniha. Zápletka jednoduchá, nepřesvědčivá. Chybělo napětí, pátrání. Přečetl jsem ji sice celou, ale nevím nevím, jestli bych od autorky chtěl číst ještě další díl.


hvezdyn
03.11.2016

Spíše podprůměrný příběh s nereálným dějem zasazený do nekonkrétního českého prostředí.

Ceile
28.06.2016

Jak už se někdy u nakladatelství Moba stává, kniha disponovala překlepy .... budiž. Ke knize se dá říct, že to byla taková průměrná "jednohubka" na jedno odpoledne - nenadchne, neurazí. Místy jsem nadzvedla obočí a řekla si: a to vážně? opravdu by to tak prošlo a šlo..? Ale četlo se to poměrně dobře, když se v tom jeden nechce "nimrat" a bere to jak to příjde :)

Doporučujeme

Román o růži
Román o růži
Ulička hanby
Ulička hanby
Kdo jinému jámu kopá
Kdo jinému jámu kopá
Znamení Jidáš
Znamení Jidáš