Vražda na druhou

Probudit se ve společnosti krásné ženy může být samozřejmě příjemným zážitkem, ovšem pokud máte na hlavě krvácející ránu, zmíněná dáma je bez života a vy si ke všemu ještě nic nepamatujete, o nějaké radosti ze života se nedá mluvit. Johana je nejen atraktivní průšvihářka, ale také odvážná vyšetřovatelka, neteř kapitána kriminálky Velíška. Nedávno ji požádal o pomoc úspěšný, pohledný podnikatel Viktor Janovec. Jeho milovaná manželka Inge zmizela. Manžel si všiml již dříve, že ji něco trápí, ale ona se mu odmítala svěřit. Johana má zjistit, kde je a jaké má problémy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82054/vrazda-na-druhou-82054.jpg 3.511

Kapitán Velíšek 4.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vražda na druhou

dagmar5477
21.03.2018

Povedená detektivka, líbila se mi mnohem více než třeba autorčina Smrt kazí obchod.

sazamala
03.02.2018

Mě se knížka líbila,pohodová detektivka.Příjemná oddechovka,závěr trochu matoucí a zbytečně zamotaný.Ale jinak pěkný děj.

Evik30
27.01.2014

Tahle detektivka mě ani nenudila ani nebavila. Takový čistý průměr. Jsem zvyklá na jiné detektivky a tohle bylo jen tak něco na okraj. Přečtení mi trvalo den. Úplně mi to stačilo. Na víc dnů bych na knihu neměla náladu. Mám radši více napětí a u této knihy se téměř vše dalo předpokládat. Takže za mě lepší 3- ka.

bbara155
04.11.2013

Docela dobrá moderní detektivka s trošku překombinovaným závěrem. Stylem psaní Dovrtělová připomíná Veroniku Černuckou.

Říkají mi Lars
Říkají mi Lars