Vražda na druhou

Vražda na druhou https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82054/bmid_vrazda-na-druhou-XAG-82054.jpg 3 19 7

Kapitán Velíšek série

< 4. díl

Probudit se ve společnosti krásné ženy může být samozřejmě příjemným zážitkem, ovšem pokud máte na hlavě krvácející ránu, zmíněná dáma je bez života a vy si ke všemu ještě nic nepamatujete, o nějaké radosti ze života se nedá mluvit. Johana je nejen atraktivní průšvihářka, ale také odvážná vyšetřovatelka, neteř kapitána kriminálky Velíška. Nedávno ji požádal o pomoc úspěšný, pohledný podnikatel Viktor Janovec. Jeho milovaná manželka Inge zmizela. Manžel si všiml již dříve, že ji něco trápí, ale ona se mu odmítala svěřit. Johana má zjistit, kde je a jaké má problémy...... celý text

yonda
02.10.2023 4 z 5

Vcelku povedená detektivka . Konec sice trochu překotný, ale za mě dobré čtení.

lalela
22.07.2023 3 z 5

Copak o to, detektivka to byla dobrá, ale toho vysvětlování na konci. Nicméně, knížka se moc hezky četla, jen kdyby v ní nebyl takový chaos. Navíc se mi zdál příběh takový urychlený.

knihomolka1197
08.03.2021 5 z 5

Další z povedených detektivek. Styl psaní této autorky mi sedí. Dávám plný počet hvězdiček.

dagmar5477
21.03.2018 5 z 5

Povedená detektivka, líbila se mi mnohem více než třeba autorčina Smrt kazí obchod.

sazamala
03.02.2018 4 z 5

Mě se knížka líbila,pohodová detektivka.Příjemná oddechovka,závěr trochu matoucí a zbytečně zamotaný.Ale jinak pěkný děj.

Evik30
27.01.2014

Tahle detektivka mě ani nenudila ani nebavila. Takový čistý průměr. Jsem zvyklá na jiné detektivky a tohle bylo jen tak něco na okraj. Přečtení mi trvalo den. Úplně mi to stačilo. Na víc dnů bych na knihu neměla náladu. Mám radši více napětí a u této knihy se téměř vše dalo předpokládat. Takže za mě lepší 3- ka.

bbara155
04.11.2013 4 z 5

Docela dobrá moderní detektivka s trošku překombinovaným závěrem. Stylem psaní Dovrtělová připomíná Veroniku Černuckou.

české krimi české detektivky

2008  75%Má je pomsta
2011  69%Vražda na druhou
2007  56%Smrt kazí obchod
2005  78%Sólo pro plavčíka

Kniha Vražda na druhou je v