Osamělý mrtvý muž

Osamělý mrtvý muž https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86497/osamely-mrtvy-muz-86497.jpg 4 178 45

Kapitán Exner série

Kapitán pražské kriminálky Michal Exner pátrá tentokrát se svým týmem tentokrát pátrá v přinejmenším neobvyklém prostředí – v pražské zoologické zahradě. Když přímo pod rukama lékařů umírá pacient, vznikne otázka – byla to nešťastná náhoda, sebevražda nebo vražda? A zanedlouho přichází o život zcela odlišným způsobem další člověk.. Vydání třetí, v nakladatelství MOBA první.... celý text

ThomasRuhe
16.02.2018 2 z 5

Kniha se mi moc dobře nečetla. Nemá zrovna uhlazený styl vyprávění, dále jsou zde hodně šroubované dialogy a to platí i při spolupráci kriminalistů. Exner by měl být jasným tahounem příběhu, ale jeho charakteristika končí u toho, že je dobře oblečen a jezdí mercedeskou, což je dost málo. Třeba jsou v sérii lepší díly, ale tenhle mě zklamal, zvlaště když se jedná o klasiku našich detektivek.

Blanchidlo
01.02.2018 3 z 5

Oddychovka,která ani nenadchne,ani neurazí. Ale vytáčelo mě neskloňování jmen, oslovení "pane Exner" mi způsobuje osypky :-)

Modrina
21.08.2017 4 z 5

Mám pocit, že když jsem kdysi Erbenovy detektivky četla, tahle mi nějak unikla. Anebo jsem ji dokonale zapomněla. Není to pro mě tak úplně vrchol, zápletka mi malinko drhne, ale čte se dobře. Nakonec - člověk občas prožije něco, u čeho si řekne - tohle bych nemohl napsat, nikdo by mi to nevěřil. A ještě by mě moc zajímalo, kdo doktorovi obojího práva pere a žehlí... :)

Romžiry
10.07.2017 5 z 5

Na svou dobu odvážný spisovatelův počin. Detektiv v socializmu jezdící v mercedesu a proutník ... Jinak detektivky od Erbana jsem měla moc ráda už jako malá a s chutí jsem se k nim vrátila. Skvělé.

bábuška
28.02.2017 5 z 5

Tato detektivka poprvé vycházela na pokračování, tuším v Mladé frontě, pod názvem Kopyta osla Kiang, pečlivě jsem si ji vystřihovala. Od té doby jsem všechny Erbenovy detektivky kupovala, pokud tedy nebyly z pultů hned pryč.