Kanada - Aljaška

Kanada - Aljaška https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413335/bmid_kanada-aljaska-JQ7-413335.jpg 4 26 5

konicekbily
30.07.2022 5 z 5

Barevné a velké fotografie doplněné poutavým průvodním texem mi přiblížil autor krásné území až na pobřeží Tichého oceánu, řeky a potoky do něj se vlévající a hory je obklopující- tedy místa, kam se nikdy nepodívám. Ze všeho na mne dýchá vnitřní nadšení cestovatele a dobrodruha pro jím vybraný životní styl.

Monns
04.01.2020 5 z 5

Tuto knihu je predcitala i svému příteli, který takové věci rád poslouchá. Oboum se nám moc líbila a fotky k vyprávění jsme velmi ocenili. Chystáme se na další knihu od Leoše.

Pechule
19.11.2018 4 z 5

Nezbývá mi než souhlasit s komentáři pode mnou - zajímavé čtení s krásnými fotkami. Několika besed s panem Šimánkem jsem se zúčastnila, ale jeho knihu jsem četla poprvé v rámci výzvy a určitě se pustím do dalších.

lucmat
16.08.2017 5 z 5

Moje první kniha od L. Šimánka, zaujala mě v knihovně a hodnotím jako dobrou volbu. Moc zajímavé, fotky nádherné, psát taky umí... na cestu do Kanady by mě asi Leoš zlákal, ale takhle s ním "do divočiny" určitě ne, to tak maximálně z toho éroplánu obhlídnout! ;-) Moc pěkná naučka.

kika 13
29.11.2013 4 z 5

Jako vždycky od pana Šimánka pohoda a krásné fotky.