Kamínek malovaný

Kamínek malovaný https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504206/bmid_kaminek-malovany-S1s-504206.png 4 10 4

Sourozenci Amálka a Tobiáš najdou pěkný kamínek. Kamínek, který už byl leckde a zažil mnohá dobrodružství. Ale obrázek? Ten na sobě ještě neměl! To se změní, když na něj Amálka namaluje úsměv. A ponechá ho na nejzajímavějším místě, které najde – v koruně stromu. A protože cesty kamínků jsou nevyzpytatelné, ocitá se pomalovaný hrdina ve vlaku, v kufru, na Ještědu, na letišti, a dokonce až v daleké Americe. Jestlipak se s ním Amálka ještě někdy shledá? Sdílet 0... celý text

Akvabela
04.03.2024 3 z 5

Jiné knížky od autorky se mi líbily více. Nedokážu si představit, že by děti našly kamínek a hned ho zase pustily dále. I ty ne moc pěkně pomalované kamínky nám zůstávají a nechtějí se jich vzdát. Myšlenka šíření úsměvu po světě je hezká.

Malinali
26.09.2023 4 z 5

Už není tak super jako první díl Kamínek cestovatel, je to spíš pro starší děti, ten první díl je i pro mladší. Ale i tak nás bavila.

Nela2
13.05.2023 5 z 5

Milá knížka s hezkými obrázky.
S dětmi kamínky také malujeme, takže se nám tematicky hodila a její děj tudíž prožívaly o to víc.

květáček
16.04.2023 5 z 5

Moc pěkně napsané, milé, nápadité i veselé vyprávění o putování kamínků. Strhující děj, který nelze opustit dokud se nedočte poslední stránka.