Kam se poděl můj sýr? Pro děti

Kam se poděl můj sýr? Pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10571/kam-se-podel-muj-syr-pro-deti-10571.jpg 3 14 3

Úžasný způsob, jak se změnit a zvítězit! Tato kniha vznikla díky bestselleru, který pomohl milionům lidí úspěšně zvládat životní změny. A co dělat, když se váš svět mění? Projděte se bludištěm změn společně s myškami Čmuchalkou a Cupitalkou a s lidičkami Leněm a Beněm a dobře se bavte hledáním Sýra toho, co je pro vás důležité – a radujte se ze života.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Pragma

Who Moved My Cheese? for Kids: An A-Mazing Way to Change and Win!

Petrush
15.03.2024 4 z 5

O příběhu se dá dobře popovídat, dětem se kniha líbila.

Ternem
21.02.2022 5 z 5

Příběh s myšlenkou pro všechny věkové skupiny. Stojí za to přečíst, na chvilku se zastavit a zamyslet se. :-) Doporučuji.

Weweuka
05.06.2014 4 z 5

Čtenářská lekce s touto knihou byla prostě super. Text není dlouhý, takže se dá během jednoho sezení přečíst celá. Doprovodné otázky vedou k zamyšlení. Přestože před četbou všechny děti věřily tomu, že příběh bude o myších, které milují sýr a v sýru i bydlí, po četbě žádné z nich u názoru nezůstalo- poznaly jinotaj. Pomocí uličky rozhodování argumentovaly, zda má Beňo zůstat se svým kamarádem, nebo jít za svým sýrem. Všem bylo Leňa líto, ale pochopily, že to bylo jeho vlastní rozhodnutí, což se jim bude v životě hodit. Doporučuji pro společnou četbu s dospělým, případně zhodnocení po četbě.

Spencer Johnson
americká, 1938 - 2017
2015  73%Kam zmizel můj sýr?
1993  78%Minutový manažer
2010  86%Vrcholy a údolí