Vrcholy a údolí

Vrcholy a údolí https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53674/vrcholy-a-udoli-53674.jpg 4 37 8

Jak zúročit dobré i zlé časy v práci a v životě. Motivační publikace od autora světoznámého bestselleru Kam se poděl můj sýr? Podobenství plné laskavého pochopení a moudrosti vypráví příběh mladého muže z údolí, který dlouhá léta toužebně hledí k okolním vrcholkům. Jednou překoná malomyslnost a strach, vypraví se nahoru a tam potká starého muže. Toto setkání navždy změní celý jeho život. Zpočátku si mladý muž neuvědomuje, že mluví s tím nejvyrovnanějším a nejúspěšnějším člověkem široko daleko, avšak po řadě rozhovorů získá nový pohled na svět i zkušenosti a dospěje k převratnému poznání. Pochopí, jak podivuhodné principy a praktické nástroje, které se od starého muže naučil, správně uplatnit v dobrých i zlých časech, aby sám dosáhl trvalé vyrovnanosti a štěstí a není stále ve vleku okolností. Nyní můžete i vy podniknout stejnou pouť na svůj osobní vrchol a objevit zákonitosti smysluplného života.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Ikar (ČR)

Peaks and Valleys , 2008

Sirina
21.09.2022 5 z 5

Tahle malá, milá knížečka mě toho dost naučila. Myslím, že bych ji mohla číst stále dokola. Po dlouhé době to je smysluplná kniha o osobních rozvoji, kterou může následovat skoro každý. Vřele doporučuji všem čtenářům.

DreamerX9
15.08.2021 1 z 5

Jednoduchá a naivní příručka která se až příliš podoba Kam se poděl můj sýr.
Z
Pár hezkých myšlenek ale jinak nic extra

Dandy1
04.04.2019 3 z 5

Metafora vrcholů a údolí je dobře zvolená. Kniha je krátká a dobře srozumitelná. Doporučila bych ji čtenářům, kteří jsou teprve na začátku své cesty za lepším já.

Ttammarra
29.09.2018 5 z 5

Super knížka :)

Gweny
24.09.2018 5 z 5

Knížka, kterou lze přečíst za jediné odpoledne. Rozsahem krátká ale obsahem ohromná. Nikde mě nenapadlo o životě takhle smýšlet, ale nutno říci, že mě kniha vedla k zamyšlení.

MOu598
02.08.2017 5 z 5

Četla jsem v březnu 2014?. Podle mých poznámek:
Chytré, motivační.
Přečíst znovu.

sofmysl
06.03.2016 5 z 5

Kniha je skvělá, dala mi hodně. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a tam jsem ji dostala na školení jako dárek od mého školitele. Přečtena byla rychle a opravdu jedním dechem. Nese zajímavou myšlenku a pojímá všední potíže nás všech.Pomohla mi si uvědomit strach ze selhání práci i moje silné pracovní stránky. Doufám, že poznatky z ní, využiji ještě více. Vřele doporučuji.

EnneP
19.11.2015 5 z 5

Knížka je slabá, takže mi na to stačil jeden den na její přečtení. Doporučila mi ji moje kamarádka, a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Když jsem ji četla mohla jsem její obsah porovnávat se svým dosavadním životem. Do té doby jsem spíše byla v tom údolí, ale teď můžu říct, že se toho hodně změnilo, a tak postupně kráčím na ten pomyslný vrchol.

Knihu vřele doporučuji všem..

životní styl

Spencer Johnson
americká, 1938 - 2017
2015  73%Kam zmizel můj sýr?
1993  78%Minutový manažer
2010  86%Vrcholy a údolí