Jsem superstar!

Rebeka a Sammi,dvě nejlepší kamarádky,se zúčastní konkurzu pěvecké soutěže Starmaker.Rebeka se probojuje do nejlepší desítky,za to Sammi,stará smolařka,zažije pořádný trapas.Výstup natočený na skrytou kamarou dokonce odvysílá televize.Sammi je přede všemi naprosto znemožněná a s kamarádstvím je konec.Mezitím se porotci nepohodnou s tvůrci Starmaker,opustí soutěž a nabídnou Sammi,která má opravdu talent,aby natočila snigl.Starmaker pokračuje,ale zrodila se velká konkurence.Ze Sammina singlu bude úspěšný hit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/4906/jsem-superstar-4906.jpg 3.848
Dívčí romány
Vydáno:, Mladá fronta

Wahnsinn! Ich bin ein Star

Kniha Jsem superstar!

SimčaTvrzová
27.10.2015

Je krásná určitě si ji přečtěte!!!

Roselunda 1928
03.08.2014

Asi nejlepší kniha, co jsem kdy od Breziny četla. Na ni snad nemá ani Dotek anděla. Četla se mi dobře, bavila jsem se u toho. 4.5*

Lauralex
02.09.2013

V mých asi čtrnácti letech jsem četla hlavně Brezinu a tahle kniha byla jedna z nejlepších.

TessDragon
07.09.2012

Jedna z mých nejoblíbenějších Brezinových knih,i obecně je jedna z mých nejoblíbenější dospívajících knih.Soucítila jsem se Sammi,protože byla nemehla i smolařka jako já . ;D Rozhodně si pamatuji,jak jsem ji hned po přečtení doporučila všem kamarádkám. ;D

Thomas Brezina
rakouská, 1963