Jsem single a pomstím se

Jsem single a pomstím se https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219890/mid_jsem-single-a-pomstim-se-Z4Z-219890.jpg 4 159 55

Suzie Millerová radí ve svém sloupku zoufalým a zhrzeným ženám v problémech s láskou. Sama se však necítí o nic lépe. Jak to, že zase dostala kopačky? Po dalším nevydařeném vztahu, tentokrát s kolegou z práce, se s tikotem biologických hodin a pifkou na celý svět rozhodne, že nastal čas, aby svým bývalým láskám dala za vyučenou. A začne se všem svým ex originálním způsobem mstít. Vzniká tak řada komických situací, ve kterých ji bok po boku provází kamarád Drew. Jenže Drew má před svatbou a se Suzie je mu nezvykle dobře. Že by špatná volba? A jsou opravdu všichni muži prevíti?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Mladá fronta

Single Woman Seeks Revenge , 2013

janesy
28.05.2016 4 z 5

Pro mne určo skvělá kniha pro pobavení a oddych po celodenním blázinci. Nečekala jsem "literární perlu", takže jsem zklamaná nebyla!

petra4080
08.02.2016 4 z 5

Docela jsem se bavila, vše nakonec dopadne samozřejmě přesně podle očekávání, ale tak to má u romantických knížek být. Nápadité, příjemný humor.

Samira
28.08.2015 5 z 5

Autorka si umí dokonale pohrát s bránici. Knihu nedoporučuji při kašli, hrozí zadušení:), hlavně ve vynikající první polovině, která nasadila laťku hodně vysoko. Druhá část knihy, tak zůstala lehce v jejím stínu. Hlavně proto, že se v tom jinak velmi sympatičtí hrdinové ztráceli až moc. Celkově však skvělé čtení, ke kterému se ještě určitě vrátím. Škoda, že kniha neobsahuje Epilog, konec byl po tom čekání až příliš rychlý. Těším se na nějaké další autorčiny knihy. Doporučuji!

ivousekk
18.08.2015 4 z 5

Paradni cteni! Ta spravna davka romantiky pro oddych. Zajimave bylo cist i pohled muzskeho hrdiny, cou nebyva v tomto typu knih obvykle. Dobre doplneni. Dobre jsem se bavila a knihu precetla za dve odpoledne.

shey
28.07.2015 3 z 5

Viděla bych to tak na 3,5*

greetchen
07.07.2015 4 z 5

Příjemně čtivá a chytrá oddechovka pro milovnice ženských románků. Není to ukňouraná, romantickým patosem přetékající zástupkyně červené knihovny, téhle knížce nechybí humor, sympatický ON a hlavní hrdinka tak praštěná, že ji budete mít rádi. Trochu Bridget Jonesová nebo Ally McBealová, kdo má tento styl humoru rád, přijde si na své.

jitka7
15.05.2015 3 z 5

Na začátku knihy jsem se hodně bavila, až moc.... ale pak se mi příběh přestával ke konci líbit. Už mi to nepřipadalo tak vtipné. Škoda.... ale jiným se to může líbit celé :) Příběh, který pobaví každou ženu - jak se pomstít všem bývalým milencům :)

Sobotikova
26.04.2015 4 z 5

Přijemná vtipná oddechovka, pobavila mne...

bookcase
23.03.2015 4 z 5

Odpočinková lehká oddechovka na jedno odpoledne.

evafort
20.02.2015 4 z 5

Svěží oddechovka, trochu ve stylu Sex ve městě nebo B. Jones, nic světoborného, ale četla se hezky.

alnahu
08.01.2015 4 z 5

Romantická komedie o mstivé novinářce a mužích prevítech, kniha končící happy endem. Zábavné čtení.

kneslova
24.11.2014 4 z 5

K mému překvapení a navzdory mému očekávání, kniha měla vtip a švih. Konec se dá samozřejmě předvídat asi ve čtvrtině knihy. Ale je to čtivé.

Katera
16.11.2014 4 z 5

Při čtení této knihy jsem se opravdu bavila. Suzie byla ve vymýšlení odplat dost vynalézavá, i když někdy to hnala až do extrému, že si pak ani nestihla všimnout, co se jí snaží její dobrý kamarád Drew sdělit. Na druhou stranu, kdo by čekal, že se Drew rozejde se svou šestnáctiletou známostí těsně před svatbou? A jak na to zareagovat, když máte samé špatné zkušenosti s chlapy? Naštěstí to ani Suzie ani Drew nevzdali … takže příběh má šťastný konec. Je to takové milé povzbuzení, že i skoro ve čtyřiceti může žena najít lásku a toho pravého muže :-)

Melindaaaa
04.11.2014 4 z 5

Dokonale milá knížka s nádechem britského humoru, roztomilými dialogy, super postavami a zápletkami :) Moje celá recenze k dispozici v záložce recenze :)

Moniisek
05.10.2014 4 z 5

Naprosto parádní knížka :) Úplně mě polhtila, velmi vtipně napsaná prostě super :)

muži novináři Velká Británie pomsta romantika vztahy fotbal, kopaná

Tracy Bloom
anglická
2014  66%Žádný sex, je úterý
2014  70%Jsem single a pomstím se

Kniha Jsem single a pomstím se je v