Jsem single a pomstím se

Jsem single a pomstím se https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219890/mid_jsem-single-a-pomstim-se-Z4Z-219890.jpg 4 159 55

Suzie Millerová radí ve svém sloupku zoufalým a zhrzeným ženám v problémech s láskou. Sama se však necítí o nic lépe. Jak to, že zase dostala kopačky? Po dalším nevydařeném vztahu, tentokrát s kolegou z práce, se s tikotem biologických hodin a pifkou na celý svět rozhodne, že nastal čas, aby svým bývalým láskám dala za vyučenou. A začne se všem svým ex originálním způsobem mstít. Vzniká tak řada komických situací, ve kterých ji bok po boku provází kamarád Drew. Jenže Drew má před svatbou a se Suzie je mu nezvykle dobře. Že by špatná volba? A jsou opravdu všichni muži prevíti?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Mladá fronta

Single Woman Seeks Revenge , 2013

Maaruska1
08.03.2020 3 z 5

Co na to říct, asi jestli jste prožili či žijete ve spokojeném partnerství, tak víte, že člověk může být šťastný a ne každý muž, který po téhle zemi chodí musí být parchant.

Takže se Vám ta kniha líbit nebude. Protože hlavní hrdinka se po celou dobu chová jako světice a ublížená chudinka, která se potřebuje všem pomstít a poté zjistíte, že je to vlastně kráva, která vleze do postele s každým.

Každou další stránku jsem měla k hlavní hrdince větší averzi a ke konci jsem jí žádný happy end už ani nepřála.

Je to žena, která se mstí za každou cenu a z duše začne nenávidět všechny s přívěskem. Ovšem na konci dostane facku a uvědomí si, že i na ni čeká láska.

Pro ty, co zažili lásku a spokojenost v partnerském vztahu se tato kniha nehodí a líbit se vám nebude.

Ovšem pro ty, co zažili v lásce zklamání a zdá se jim situace s muži bezvýchodná tuto knihu vřele doporučuji, protože vám ukáže, že stojí za to bojovat nevzdávat se naděje a možnosti budoucí lásky tím, že se uzavřete všemu, co k vám přichází.

kamila5406
13.02.2020 2 z 5

Mně to teda vůbec nezaujalo je to o naivní ženské která má problémy s chlapama a vymejšlí jak se jim pomstít. Je to jednoduchá knížka, zajímavá je až od prostredka.

yonda
15.11.2019 3 z 5

Povedená kniha ,plná vtipných okamžiků. Konec se mi zdál pomalejší, ale celkově jsem se pobavila.

Twinny
30.11.2018 2 z 5

Zaujala mě krásná obálka. Čekala jsem nenáročnou a vtipnou knížku na dva večery. Nenáročná byla, ale že by byla vtipná? Asi dvakrát jsem se pousmála. Čekala jsem humorné situace. Místo toho jsem dostala několik nevyrovnaných skoročtyřicátníků.
Dočetla jsem, jen abych se dozvěděla, jestli to dopadne tak, jak jsem si myslela. Dopadlo.

Charmedka
18.11.2018 3 z 5

Od začátku je naprosto jasné, kam bude příběh směřovat a nedá Vám opravdu nic víc, než zkrácení jednoho odpoledne, jelikož kniha má pouze lehce přes dvě stě stran a nějaké to zasmání. Pokud máte rády jednodušší romány pro ženy, tak Tracy Bloom je dobrou volbou a docela i doufám, že vyjdou další její knihy u nás.

MouBanjerri
09.07.2018 4 z 5

Velmi vtipná, čtivá a ipřímná kniha. I jako šťastně vdaná jsem často přitakávala názorům na muže a jejich chování. Pomsty, které si Suzie připravila, byly velmi vtipné, kreativní a trené. Dost jsem se u knihy zasmála, ale místy byla předvídatelná, proto jí dávám čtyři hvězdičky. Jako oddechové čtení na víkend je skvělá.

Merlinit
08.07.2018 3 z 5

Čtení k vodě. Přežijete, ale za mnoho nestojí.

helenkan
11.06.2018 3 z 5

Škoda že jsem to nečetla v mládí. Jsou tam docela dobrý rady,jak ty chlapy prokouknout. :) Jen nevim jestli by mi to tenkrát k něčemu bylo. Když se prostě zamilujem,ach jo.... Ale já se fajn pobavila. :)))

*Pájuše*
26.04.2018 2 z 5

Naivní, předvídatelné a místy prostoduché - asi tak bych shrnula tuhle bečkovou slátaninu. Četla jsem lepší kousky, ale také mnohem horší. 1,5*

Nikol1994
02.03.2018 5 z 5

Nic náročného, příjemné oddechové čtení na víkend. Dost jsem se u ní nasmála.

AnetaPospisilov
11.10.2017 4 z 5

Není to nic z čeho by si člověk "sedl na prdel", ale jako víkendové odpočinkové počtení ideální. Kniha neohromí, ale ani neurazí. :)

kanitsuj
07.09.2017 2 z 5

V tomto případě rozhodně nejde o románový počin, který by obsadil první příčky žebříčku a to ani ve sféře oddechové romantické literatury. Jedná se o banální příběh s předvídatelnou zápletkou a místy velmi trapnými situacemi, ve kterých se ocitají hlavní hrdinové. "Americké" kýčovitosti odpovídá bohužel i jazyková stránka překladu, ale protože jsem četla i horší, dávám alespoň dvě hvězdičky.

sd1992
06.09.2017 3 z 5

Jako úplně na zadek jsem si sice z této knížky nesedla, nicméně se přečíst dá... :) jako jednorázová, oddechová četba je to ideální :) O životě svobodné ženy, typické zamotané vztahové situace.. celkem vtipně napsané s milým romantickým koncem.. :) knížka se četla sama... Autorka píše příjemným stylem, tak jsem si od ní koupila i Žádný sex, je úterý tak jsem zvědavá.. :)

Pedruska01
30.08.2017 4 z 5

Kniha se četla sama. Není to samozřejmě nějaká hitparáda, ale čtivost to rozhodně má. Jedná se o jednoduchý příběh, u kterého není nutností přemýšlet. Prostě oddechovka. Suzie byla sympatická a tragicky vtipná postava. Drewa by chtěla asi každá žena - už jako kamarád byl super natož jako něco víc. Jackie byla hrozná držka, proto si jí čtenář okamžitě oblíbí. :) "Veselá" kniha s tím očekávaným happyendem. Milá záležitost. Je to víc než průměr, ale zase na celé 4 hvězdy to nemá, proto víc jak 3,5*. :)

AndreaP.
08.08.2017 5 z 5

Musím uznat, že kniha není sice nijak hlubokomyšlenková, nicméně u situací, jak vymýšlela pomstu, jsem se fakt musela často smát.

LaCoccinelle
30.04.2017 4 z 5

Oddechová knížka. Přestože bylo jasné, jak to dopadne, dočteno se zájmem. Knížka nenudila.

Kaaramelka
12.03.2017 4 z 5

Tahle kniha pobaví, rozesmutní, naštve… ale hlavně dokáže zvednout náladu a ukázat, že ne všem dnům je konec a láska si najde cestu.

KydlochMoris
23.02.2017 5 z 5

Moooc jsem se bavila! Přesně se mi trefila do nálady :-)))

petunkav
24.08.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila - žádné náročné čtení to není. Lehká, celkem legrační, místy trošku trhlá a přitažená oddychovka. Ale i takové mám čas od času ráda.

Helena Lacková
23.07.2016 2 z 5

Námět kniy neoriginální, kniha vtipná

muži novináři Velká Británie pomsta romantika vztahy fotbal, kopaná

Tracy Bloom
anglická
2014  66%Žádný sex, je úterý
2014  70%Jsem single a pomstím se

Kniha Jsem single a pomstím se je v