Nebuď přece blond!

Nebuď přece blond! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11564/nebud-prece-blond-11564.jpg 4 92 9

Jojo / Pre baby série

JOJO OPĚT ZAMILOVANÁ AŽ PO UŠI! Tahle ztřeštěná holka, kterou důvěrně znáte z jejich předchozích deníků, už zkrátka jiná nebude. Trapiči kluci jsou prostě alfou a omegou jejího života. Tentokrát potkala fantastického sympaťáka, který každému obětavě pomáhá. Jenom jméno má příšerné - Eberhard. Tahle ho přece nemůže líčit holkám, radši to bude Sven! A Jojo znovu roztáčí kolotoč lží a trapas. Naslepo. Pro svůj idol dělá, co mu na očích vidí. Kvůli němu se obarví na blond, venčí jeho psí obludu, trpělivě čeká, kdy si spolu jaksepatří zarandí. Dlouho nepřipustí, že prostořeká malá Flippi nejspíš trefila do černého svou jízlivou poznámkou, že z lásky se blbne. Proč ale navlas stejné trápení mají i Jojiny nové kamarádky blondýny, které také venčí psy svým příliš zaneprázdněným klukům? Jsem tak pitomá, jako jsem blonďatá, uvědomí si Jojo a konečně dá na radu opravdového Svena z masa a kostí: Nebuď přece blond!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Liebe macht blond! , 2002

viki77
22.10.2023 5 z 5

Opět hezký a vtipný příběh jojo.
Dokonce i manžel se zasmál tomu co Flipi vymýšlí

kate9326
01.04.2023 5 z 5

Vtipné :-)))
oddechovka třeba do tramvaje/busu...

mia.com
09.12.2018 4 z 5

Sérii s Jojo jsem jako náctiletá hoooodně zbožňovala. :)

marci137
21.05.2018 4 z 5

Taková slušná komedie :)
Pamatuji si, jak jsem se začala smát hned u první stránky. Líbí se mi styl, kterým autorka píše.

DrbinElíza
04.04.2015 5 z 5

Nejoblíbenější kniha od 12 let. Určitě si ji přečtěte. :D

IvcaK98
15.03.2014 3 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dospívání :) Pamatuji se, že jsem se u ní upřímně nasmála a co víc si člověk může u oddechové četby přát :)

Knihoholka:'33
16.04.2013

Miluju celou sérii o Jojo:'D

Moňula7
14.05.2012 3 z 5

Kniha o praštěné holce s kterou se nenudítě. Musím pochválit autorku nezklamala

Kristie-Sophi
03.04.2012 5 z 5

Opět musím pochválit autorku, jak se dokáže vžít do kůže náctiletého třeštidla :D Tyto knihy se čtou opravdu výborně, dokážete se vžít do děje a hodně se nasmějete.

Hortense Ullrich
německá, 1956
2000  72%Čarodějnice se nelíbaj
2006  66%1000 důvodů proč se nezamilovat
2002  73%Láska je na palici
2004  73%Nebuď přece blond!
2006  66%Kdo se líbá naposled

Kniha Nebuď přece blond! je v