Všichni muži královny

Všichni muži královny https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11728/bmid_vsichni-muzi-kralovny-Skt-11728.jpg 4 176 35

John Medina série

K Johnu Medinovi, legendárnímu agentovi CIA, který je specialistou na nejtajnější operace a plní nejnáročnější vládní úkoly, se do těsné blízkosti dostane jen málo lidí. Jako by byl neviditelný, nemá přátele, zato spoustu nepřátel, a smrt jeho ženy obklopuje mračno podezření. A nikdo nezná všechna nebezpečí lépe nežli Niema Burdocková. Smělá specialistka na spojení a její manžel Dallas se s Medinou zúčastní podvratné akce, která tragicky skončí… Howardová dokonale promísila vzrušující smyslnost s dramatickým napětím, při němž se zrychlí tep.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

All the Queen's Men , 1999

cukrovka
03.10.2015 4 z 5

Opět příjemné čtení. Napětí s romantikou je namícháno tak akorát.

Samira
04.10.2014 4 z 5

Bylo to dobré jako vždy, ale sbližovací zápletka byla přece jen na můj vkus trošku přitažená za vlasy, když jí tak strašně chtěl, nemusel ji hned zaplést do akce. První díl se mi líbil víc, asi i proto že působil přirozeněji. Ale jinak se mi to líbilo a na třetí díl se těším.

dubakm
08.07.2014 4 z 5

Jo, tak tohle p. Howard umí. Holčičí krimi s příměsí erotiky ,skvělých chlapů a chytrých žen .-)

zoew
20.03.2014 5 z 5

Po přečtení Bludného kruhu jsem měla strach pustit se do další knihy této spisovatelky, ale Všichni muži královny se čtou opravdu sami. Autorka si tímto románem u mě napravila reputaci. Doporučuji všem, kteří mají rádi romantiku i napětí - zde najdou 2 v 1. Příjemně jsem se bavila.

vaili
20.12.2013 5 z 5

Jako vždy dobré a napínavé :)

avad
28.03.2013 5 z 5

Linda Howard nezklamala. Velmi pěkná kniha a přečetla jsem jí jedním dechem. Mohu vřele doporučit.

mayinka
20.02.2013

presne jak napsala zoja :) Ronsard byl sympatak :)

zoja
12.02.2013 5 z 5

U některých Lindiných knih si říkám, kam chodí autorka na jejich názvy. Většinou si podle názvu nezařadím příběh, případně, pokud si pamatuji příběh, nemůžu si vzpomenout na název knihy :-D
K této knize: rozhodně dávám pět hvězdiček, Johnovi a Niemi jsem moc fandila, i když se dalo očekávat, že to s nimi dobře dopadne :-). Jejich role na Ronsardově večírku mě moc bavila, nicméně pevně jsem doufala, že i na Ronsarda se usměje štěstí, i jako padouch mi byl velice sympatický.

modranka
22.01.2013 5 z 5

pre ženy výborná špionážna detektívka.... pre mužov trochu slabé.

Evaevelína
31.10.2012 4 z 5

já tedy detektivku nemusím,ze začátku jsem se lekla co to čtu, nemám ráda irán,irák či jiné zlé země.Po překousnutí jsem se začetla a je to pěkná kniha.

jaja10
20.09.2012 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Strašně moc jsem Johnovi fandila,aby mu to s Niemou dobře dopadlo. :-)))

ina77
10.09.2012 5 z 5

Naprosto skvělá kniha.Jenom škoda,že nemám větší knihovnu.

Eevina
05.08.2011 5 z 5

Myslím si, že to je jedna z nejlepších knížek od této autorky

meduzka123
28.06.2011 5 z 5

Mohu doporučit... velmí pěkná kniha !!

Ahena
30.11.-0001 4 z 5

Skvělá, avšak v některých částech křečovitá a složitá. Příběh jsem si vychutnala. Oceňuji i informace, které můžeme promítnout do vlastní tvorby (hlavně zbraně, časové úseky apod.).

zbraně špionáž milostné vztahy tajní agenti

Linda S. Howington
americká, 1950