Jóga - věda o duši

Jóga není náboženství - je to čistá věda stejně jako matematika, fyzika nebo chemie. Z jógy se dnes zachovaly převážně jen tělesná cvičení, která pomáhají lidem, aby se uvolnili a dostali do rovnováhy. Jak Osho v této knize vysvětluje, nejsou tělesná cvičení tím jediným. Můžete si všimnout, že kdykoliv budete meditovat, vaše tělo přirozeně zaujme určitou polohu. Tělo a mysl jsou velmi úzce propojené, proto lze mysl zklidnit tím, že tělo zaujme klidnou a pohodlnou polohu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26504/joga-veda-o-dusi-4M2-26504.jpg 4.726

Yoga: The science of the soul (2003)

Literatura světová, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Pragma

dendishek
05.10.2018

Jelikož jsem chtěla proniknout do tajů jógy, kterou jsem před nedávnem začala praktikovat, koupila jsem si tuto knihu. Dost jsem se bála, že nebudu rozumět ničemu, co se v ní píše, a že ji snad budu muset číst vícekrát a s časovým odstupem. Avšak světe div se - kniha pro mě byla naprosto srozumitelná. Ano, někdy jsem se zapletla do slov autora, a trochu se u toho zamračila, ale vzápětí jsem se usmála a věděla, co se tím myslí.

ji7967
07.09.2017

Osho...jak je znám...je někdy hodně kontroverzní. Občas si při čtení člověk říká "sakra...a to je jako co?"...a čte se dál a najednou to dává smysl. Výborná kniha. Půjčená z knihovny, ale při první příležitosti si ji pořídím do výbavy své knihovny. Doporučuji.

Lucif
20.02.2017

Naprosto luxusní knížečka :*
Doporučuji přečíst všem ;)

soltera
22.10.2012

Úžasné, jednoduché a ľahko pochopitelné vysvetlenie filozofie JOGY...vysvetlenie, prečo je JOGA VEDA O DUŠI...veda o tom, ako byt TERAZ a TU. Mne sa kniha páčila.

WEIL
13.09.2011

Jóga navozuje klid, protahuje tělo tak, jak jiné cviky nesvedou a pokud se jí někdo vydrží věnovat delší dobu, tak má i blahodárné účinky.