Jóga - věda o duši

Jóga - věda o duši

Jóga není náboženství - je to čistá věda stejně jako matematika, fyzika nebo chemie. Z jógy se dnes zachovaly převážně jen tělesná cvičení, která pomáhají lidem, aby se uvolnili a dostali do rovnováhy. Jak Osho v této knize vysvětluje, nejsou tělesná cvičení tím jediným. Můžete si všimnout, že kdykoliv budete meditovat, vaše tělo přirozeně zaujme určitou polohu. Tělo a mysl jsou velmi úzce propojené, proto lze mysl zklidnit tím, že tělo zaujme klidnou a pohodlnou polohu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26504/joga-veda-o-dusi-26504.jpg 4.723

Yoga: The science of the soul (2003)

Literatura světová, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Pragma

ji7967
07.09.2017

Osho...jak je znám...je někdy hodně kontroverzní. Občas si při čtení člověk říká "sakra...a to je jako co?"...a čte se dál a najednou to dává smysl. Výborná kniha. Půjčená z knihovny, ale při první příležitosti si ji pořídím do výbavy své knihovny. Doporučuji.

Lucif
20.02.2017

Naprosto luxusní knížečka :*
Doporučuji přečíst všem ;)

soltera
22.10.2012

Úžasné, jednoduché a ľahko pochopitelné vysvetlenie filozofie JOGY...vysvetlenie, prečo je JOGA VEDA O DUŠI...veda o tom, ako byt TERAZ a TU. Mne sa kniha páčila.

WEIL
13.09.2011

Jóga navozuje klid, protahuje tělo tak, jak jiné cviky nesvedou a pokud se jí někdo vydrží věnovat delší dobu, tak má i blahodárné účinky.