Jídlem proti Alzheimerově chorobě a jiným neurodegenerativním nemocem

Jídlem proti Alzheimerově chorobě a jiným neurodegenerativním nemocem https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415323/bmid_jidlem-proti-alzheimerove-chorobe-a-Vp7-415323.jpg 3 1 1

Díky lékařským pokrokům dnes žijeme déle než kdy předtím, ale bohužel ne vždy v dobrém zdraví. Je možné zestárnout v dobré kondici a výrazně snížit riziko, že nás postihne Alzheimerova choroba? Odpověď zní ANO. Mnohé nedávné studie prokázaly, že je možné snížit riziko výskytu neurodegenerativních chorob o 30?až 50?% pouze změnou každodenních návyků, zejména stravování. To hraje hlavní roli při zpomalení úpadku kognitivních funkcí, hlavně díky určitým fytonutrientům, vitamínům a lipidům mořského původu. Tato kniha vám umožní sestavit si jídelníček, díky němuž vás mozek zůstane dlouho mladý. A jako bonus si náramně pochutnáte.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , CPress

Mieux manger pour prévenir L'ALZHEIMER et d'autres maladies neurodégénératives , 2017

Pavlína197
31.07.2020 3 z 5

Kniha obsahuje 50 stran teorie a 80 receptů. Půjčila jsem si ji, abych našla pár nových receptů pro zpestření jídelníčku, ale zaujalo mě jen několik receptů na polévky. Mnoho další teorie a receptů lze najít na stránkách www.soscuisine.com/897610333, ze kterých kniha vychází a na něž upozorňuje, ale jsou ve francouzštině.

diety péče o zdraví stravování, výživa demence (nemoc) Alzheimerova choroba

Autorovy knížky

Cinzia Cuneo
italská, 1956
2018  60%Jídlem proti Alzheimerově chorobě a jiným neurodegenerativním nemocem

Kniha Jídlem proti Alzheimerově chorobě a jiným neurodegenerativním nemocem je v