Ricci

Ricci https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526556/bmid_ricci-6557a3657fcf2.jpg 4 164 39

Jezdci apokalypsy série

Ztělesnění hříchu, neřesti a nepředstavitelné krutosti. To byl muž, kterému jsem dobrovolně nakráčela do domu. I když jsem moc dobře věděla, co je ten chlap zač, zboural mé obranné hradby a já mu podlehla. Na pomstu jsem se vykašlala. Jenže kostlivci ze skříně nakonec vždycky vypadnou. Nejsem výjimka. Takže to bylo zase jako na začátku – buď já, nebo Riccardo Delaney. Bála jsem se, že přijde na skutečný důvod, proč jsem mu vstoupila do života. Ale větší problém byl, že jsem poznala, kdo ve skutečnosti Ricci je. Nahlédla jsem za masku krutosti a našla muže, kterého jsem mohla milovat. Rozum a srdce se ve mně rvaly a já nevěděla – mám začít válku, nebo se po hlavě vrhnout do lásky? Lásky, která mě rozhodně zničí! Jenže hranice mezi láskou a válkou je někdy sakra tenká Měla jsem to vědět Měla jsem si to uvědomit Ale už bylo pozdě... celý text

terikus
26.11.2023 5 z 5

Máme tu předposlední díl super série. Za mě byl tenhle díl nejslabší, ale pořád pecka. Sem tam se vyskytly různé nesrovnalosti, ale daly se přehlédnout. Na Hectora se těším úplně nejvíc ze všech bratrů a jsem si jistá, že autorka opět nezklame.

Matri
25.11.2023 4 z 5

(SPOILER) Na knihe mi dve veci vadili, a rovnako dve veci ju u mňa vyzdvihli vyššie.
Vadil mi začiatok, ktorý bol pre mňa málo uveriteľný, pretože ak niekoho z duše nenávidím, tak ho po 4 dňoch doslova nezvediem (lebo je neodolateľný?). Druhá vec - ani náhodou nechápem prečo Nat nebola úprimná, a keď išlo do tuhého Riccimu nepovedala čo a ako, a prečo je vlastne u neho (ok, chápem - zápletka do deja, ale logika tam chýba).
A vďaka čomu som spokojná - dojalo ma ako Matteo bral Nat, že bola "jeho mamou". Na druhej stane, mi bolo ťažko a zlomilo mi srdce, keď Nat prišla o dieťa (hold materinské city). Ale vďaka tomu bol pre mňa zážitok z knihy o niečo silnejší.
A ešte... mala som pocit, že tak 1/3 knihy sa týka nikoho/niečoho iného, nie ústrednej dvojice.
A paradoxne, najlepšou postavou knihy pre mňa vyšla Val :)
Hoci je to zatiaľ pre mňa najslabší diel, stále si drží úroveň, a teším sa na Hectora.

"Ve vteřině našel šněrování na korzetu a začal ho postupně rozvazovat.
„Jaký idiot to vymyslel?“ zabručel, když se mu stále nedařilo.
„Nějaký světový návrhář,“ zcela zbytečně jsem konstatovala.
„Určitě gay!“ zamračil se.

hana1039
25.11.2023 5 z 5

Tahle série mě neskutečně baví, hlavně ty bonusové kapitoly,u těch se s chutí zasměju... až příště budu číst o Hectorovi,bude mi po všech těch,, jezdcích,,smutno, protože se s nimi rozloučíme a já se budu utěšovat, že nám autorka místo nich naservíruje další bandu ( nejlépe mafiány :-)) )

JanaSustr
24.11.2023 5 z 5

miluju celou sérii a vlastně všechny knížky od této autorky , jsou to naprosto boží jednohubky ve kterých je prostě všechno a moje mafiánské srdíčko je naplněné po okraj,neskutečně se těším na Heeectoooraaaa!!!! těším se na další veledíla <3

Bryel
22.11.2023 3 z 5

"Pamatuj, že když máš projít peklem, musíš jím projít, jako kdyby ti to tam patřilo!"

Jak jsem se na Ricciho těšila, tak jsem zklamaná. Oproti předchozím dílům mi chyběla pořádná jiskra mezi hlavní dvojicí. Ani jsem se tolik nenasmála jako třeba u Lucase. Ani o zapletce se nedá říct, že by mě úplně chytla.
Za mě tentokrát průměr.

Renike
21.11.2023 1 z 5

Tak tohle fakt ne. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla, asi jsem to ani neměla dělat. Začátek vypadal nadějně. Erotické knihy OK, beru, ale číst na každé straně minimum 5x ku.va, po.er si, a podobné "nádherné" nadávky, jako fakt? Vím, že tu budu mezi komentáři vyčnívat, ale děj se mi taky nelíbil.

evineckY
20.11.2023 5 z 5

Miluji naše mafiány !
I když nemám ráda násilí, od mafie se nemůžu odtrhnout...
Každý jeden díl je pecka a nemůžu se dočkat pokračování :-)
10 / 5
Spoiler:
„Ale, já už vlastně jeden mám,“ zamrkala jsem překvapeně a ukázala na prsteníčku prstýnek co mi dal v nemocnici.
„Jasně, ten je jen ode mě. Ale tenhle,“ nasadil mi na druhý prsteníček další prsten s diamantem, „tenhle je ode mě a Mattea. Oba tě chceme. Takže je jasný, že musíš dostat dva prstýnky.“

zatoulane_knihy
19.11.2023 5 z 5

Ano, chápu že tento díl je o Riccim a Nathalii, ale Hector? To je moje srdcovka a vážně potřebuji jeho díl. Už od prvního dílu jsem věděla, že on bude moje srdcovka a prosiiim, co nejdřív .. Tak řekla jsem co mám na srdci a teď zpátky k Riccimu. Za mě krásný namakaný nerd, který má nejvyšší IQ široko daleko. Autorka má úžasný dar a styl psaní. Ve chvíli kdy začnete číst si uvědomíte že uběhlo pár hodin a knížku máte přečtenou a potřebujete další díl!. Co se týče postavy Nathalii, tak mě mrzelo co se jí celou dobu dělo, ale opět nám tu autorka nachystala scény, které vás nenechají spát. Takže já rozhodně tuto autorku doporučuji všema deseti. Ale musím vás varovat, je to velká závislost!!!

_zijuctenim_
19.11.2023 5 z 5

Ricci vás srazí na kolena a hned v zápětí vystřelí na Mars. Miluju to, jezdci jsou jako droga.

Dala jsem si teto víkend maratona a všechny knihy zvládla za necelých 24 hodin. Příběhy i styl psaní mi neskutečně sedly. Přiznám se, že po přečtení jiné české autorky jsem měla strach, ale tohle je tak skvělý

havrmoni
19.11.2023 5 z 5

No tak to bylo něco. Zatínala jsem pěsti a moje krvelačná touha zabít si nezadala s tou, kterou cítili Jezdci. Jako jo dalo se předpokládat, že se stane něco hnusnýho a kdy to praskne a jak. Už teď se těším na Hectora. A až s tím hajzlem zatočí. Líbí se mi ta rodinná pospolitost a abuela. Holky jsou fajn.

Nissi
18.11.2023 5 z 5

Třetí díl. Třetí pecka. Stále bych ocenila, kdyby knížka měla více stránek, protože se to opravdu čte samo a rychle. Kniha má spád, je vtipná, čtivá, najdeme zde i trochu té romantiky a erotiky. Bonusová kapitola určitě potěší. Už se těším na Hectora.

Pája6616
18.11.2023 5 z 5

No není co dodat, knížka Ricci prostě nezklamala , byla stejně úžasná jako 2 předchozí a to nekonečné čekání na další díl se prostě vyplatilo . Brooke a Val fakticky válely, ty jejich hlášky mě dost pobavily . Franco je naprostej psychouš a doufám, že už na něj brzo dojde a bratři si odplatu užijí. Celá série je naprosto boží, autorka na sebe může být hrdá a hlavně už se nemůžu dočkat dalšího pokračování .

PetraKol607
18.11.2023 5 z 5

Páni, tak tohle byla jízda!! Tentokrát s Riccim, který tě vtáhne a nepustí. Smršť erotiky, napětí a humoru v jedné knize. Marcy opět nezklamala a tato kniha má čestné místo v mé knihovně. Teď už si jen netrpělivě počkat na posledního Jezdce.

MontynaS
18.11.2023 5 z 5

Hledáte skvělou knihu, plnou napětí a erotiky, která vás nepustí? Prosim, tady ji mate! Skvělá kniha, která vás vtáhne od prvni stránky. Cela serie Jezdci apokalypsy je úžasná a Ricciho si určitě zamilujete stejně jako já ! <3

Verunka4444
18.11.2023 5 z 5

Ani třetí díl nezklamal,ale co jsem vlastně čekala?Marcy je prostě kouzelnice na slova a umí je nádherně poskládat.Ricci,ostatně jako zbývající bratři,je úžasňák a já se ani vteřinu nenudila,teď si jen počkat na temného medvěda Hectora :)

Terkik
17.11.2023 5 z 5

Musím říct, že Jezdci jsou díl od dílu čím dál tím lepší a po závěru Ricciho jsem hodně zvědavá, jak to dopadne s Hectorem, protože sakra! Tohle mi autorka nemůže udělat. Miluju to!

Kristýna6666
17.11.2023

Zamilovala jsem do knih od Marcy Jell, a tenhle díl není výjimkou. Je to návykové a originální.

ctenarPajaMrb9
17.11.2023 5 z 5

Opět skvělý díl Ricciho jsem si zamilovala od prvního dílu a autorka nezklamala jedním slovem pecka !

Knihomol_ka
17.11.2023 5 z 5

ᴍᴀᴍᴇ ᴛᴀᴅʏ ᴘʀᴇᴅᴘᴏsʟᴇᴅɴɪ ᴅɪʟ ᴢ ᴜᴢᴀsɴᴇ ʀᴏᴍᴀɴᴛɪᴄᴋᴇ sᴇʀɪᴇ - ᴊᴇᴢᴅᴄɪ ᴀᴘᴏᴋᴀʟʏᴘsʏ.
ᴛʀᴇᴛɪ ᴅɪʟ ᴊᴇ ᴏ ᴅᴀʟsɪᴍ ʙʀᴀᴛʀᴏᴠɪ. ɴᴀ sᴀᴍᴏᴛɴᴇʜᴏ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴠᴇʟᴍɪ ᴛᴇsɪʟᴀ. ʀɪᴄᴄɪ ᴊᴇ ᴛᴀᴋᴏᴠʏ ɴᴀs ᴘᴏᴄɪᴛᴀᴄᴏᴠʏ ɴᴇʀᴅ. ᴜᴢ ᴏᴅ ᴘʀᴠɴɪʜᴏ ᴅɪʟᴜ ᴠɪᴍᴇ, ᴢᴇ ᴍᴀ ᴅɪᴛᴇ, ᴏ ᴋᴛᴇʀᴇ ɴᴇᴊᴇᴠɪ ᴢᴀᴊᴇᴍ. ʙᴏʜᴜᴢᴇʟ ᴘᴏ ɴᴇᴄᴇᴋᴀɴᴇ ᴜᴅᴀʟᴏsᴛɪ sɪ ᴍᴜsɪ ᴠᴢɪᴛ sᴠᴇʜᴏ sʏɴᴀ ᴅᴏ ᴘᴇᴄᴇ. ɴᴀᴊᴍᴇ sɪ ᴛᴇᴅʏ ᴍʟᴀᴅᴏᴜ ᴀ ᴋʀᴀsɴᴏᴜ ᴄʜᴜᴠᴜ.

ɴᴀᴛʜᴀʟɪᴇ ᴊᴇ ᴅᴏɴᴜᴄᴇɴᴀ ᴅᴇʟᴀᴛ ᴄʜᴜᴠᴜ ᴀ ᴏʙᴇʟsᴛɪᴛ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ. sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ sᴇ ᴠᴇᴄɪ ᴢᴋᴏᴍᴘʟɪᴋᴜᴊɪ ᴀ ᴍᴇᴢɪ ʜʟᴀᴠɴɪᴍɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠᴀᴍɪ ᴛᴏ ʙᴜᴅᴇ ᴘᴇᴋɴᴇ ᴊɪsᴋʀɪᴛ.

ᴍᴜᴢᴇᴛᴇ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ sᴘɪᴄʏ sᴄᴇɴʏ, ᴋᴛᴇʀʏᴄʜ ʙʏᴄʜ ᴊᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴋʟɪᴅɴᴇ ᴠɪᴄ ʜᴜᴍᴏʀ ᴛᴜ sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ ɴᴇᴄʜʏʙɪ.

ᴠ ᴘʀɪʙᴇʜᴜ sᴇ ᴠʏsᴋʏᴛᴜᴊɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠʏ ᴢ ᴘʀᴇᴅᴇsʟʏᴄʜ ᴅɪʟᴜ, ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴊᴇ ᴋʀᴀsɴʏ ᴠɪᴅᴇᴛ ᴊᴀᴋ sᴇ ᴠ ᴢɪᴠᴏᴛᴇ ᴘᴏsᴜɴᴜʟɪ ᴅᴀʟ ᴄʜᴠɪʟᴇᴍɪ ᴊsᴇᴍ ᴍᴇʟᴀ ᴠᴀᴢɴᴇ ɴᴀ ᴋʀᴀᴊɪᴄᴋᴜ sʟᴇᴅᴏᴠᴀᴛ ᴛᴏ ᴠsᴇ.

ᴋᴏɴᴇᴄ ʙʏʟ ᴘʟɴʏ ᴀᴅʀᴇɴᴀʟɪɴᴜ ᴀ ᴅᴏᴊᴇᴍɴʏᴄʜ ᴄʜᴠɪʟ. ᴊᴇ ᴘʀᴀᴠᴅᴀ, ᴢᴇ ʙʏᴄʜ ᴍᴏᴢɴᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴅᴇʟsɪ ᴘʀɪʙᴇʜ, ᴀʟᴇ ʙʏʟᴏ ᴛᴏ sᴀᴋʀᴀ ᴜᴢᴀsɴʏ ! ᴀ ᴛᴇᴅ ᴜᴢ ᴊᴇɴ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ ʜᴇᴄᴛᴏʀᴀ.

ᴋɴɪʜᴀ ᴍɪ ʙʏʟᴀ ᴘᴏsᴋʏᴛɴᴜᴛᴀ ᴠ ʀᴀᴍᴄɪ ʙᴇᴛᴀ ᴄᴛᴇɴᴀʀsᴛᴠɪ. ᴋɴɪʜᴀ ʙʏ ᴍᴇʟᴀ ᴄᴏ ɴᴇᴊᴅʀɪᴠᴇ ᴠʏᴊɪᴛ ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴘᴏᴋᴜᴅ ᴊsᴛᴇ ᴊᴇsᴛᴇ ɴᴇᴄᴇᴛʟɪ ᴍᴀʀᴄᴀ ᴀ ʟᴜᴄᴀsᴇ, ᴛᴀᴋ ᴊᴇ ᴛᴇᴅ ᴛᴇɴ ᴘʀᴀᴠʏ ᴄᴀs.

ʙᴛᴡ: ᴠᴇʟᴋᴇ ᴅɪᴋʏ ᴀᴜᴛᴏʀᴄᴇ, ᴢᴇ ᴋᴇ ᴋɴɪᴢᴇ ᴊsᴏᴜ ʙᴏɴᴜsᴏᴠᴇ ᴋᴀᴘɪᴛᴏʟʏ. ᴛᴏ ᴍɪ ᴠᴢᴅʏ ᴜᴅᴇʟᴀ ᴠᴇʟᴋᴏᴜ ʀᴀᴅᴏsᴛ !