Kam jsi odešla

Kam jsi odešla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242836/bmid_kam-jsi-odesla-SSk-242836.jpg 4 587 123

Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky. Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti. Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Where She Went , 2011

katerina5604
04.08.2018 4 z 5

Přiběh byl lehce předvídatelný, ale stejně jsem si to užila. Jakožto milovník romantických příběhů, jsem z knihy byla docela nadšená. Avšak některé části mě opravdu nebavily a to, když jsme byli v realitě, kde se bavil s Miou a na další stránce jsme byli zase v jeho vzpomínkách, někdy to bylo dost matoucí..

_Žanet_
14.07.2018 3 z 5

Kam jsi odešla je pro mě docela zvláštní kniha. Podle hodnocení jsem nečekala žádný zázrak, ale kniha mě nakonec docela překvapila. Bylo to asi tím, že jsem očekávala to nejhorší. Ano, kniha nebyla ničím výjimečná a byla v podstatě obyčejná a děj měl nulový spád, ale přece jenom se mi pokračování docela líbilo. Co mě ale štvalo, byl Adam. V prvním díle na mě působil skvělým dojmem a v tomhle? Sebelítostivý sobecký člověk. Kdyby se autorka chopila charakteru Adama trochu jinak, myslím si, že by kniha měla mnohem větší kvalitu. Přece jenom není zrovna příjemný číst knihu, kterou vypráví postava, která se na každé stránce lituje. Kniha je prostě průměrná.

Ditula
14.05.2018 2 z 5

Když jsem četla knihu Zůstaň tu se mnou, tak jsem ji četla jedním dechem. Pak jsem viděla i film, který mne také dostal. Pak se mi do ruky dostal druhý díl, který jsem ze zvědavosti chtěla přečíst. Byla jsem docela zklamaná, čekala jsem asi větší příběh a Adam mě rozčiloval tím, jak si pořád stěžoval...
Kdyby druhý díl vůbec nebyl, nevadilo by to :-)
Ale na rozšíření příběhu to špatné nebylo.

Vališa
11.04.2018 2 z 5

Uf, konečně dočteno...trápila jsem se s touto knihou od začátku do konce. První díl mi přišel jako blbina, ale chtěla jsem vědět, jak příběh dopadne...druhý díl je o trošku lepší, ale vím, že se k těmto knihám už nevrátím.
Adam je ufnukany po celou knížku a šíleně mě štval.

EleanorJane
08.04.2018 2 z 5

Pro mě pouze vynucené pokračování. Je to kniha pro ty, co se chtějí dozvědět, jak to vlastně s Miou dopadlo. První díl mě úplně uchvátil, ale ihned jak jsem si tuto knihu vzala do ruky, už jsem tušila, že prvnímu se nevyrovná. A měla jsem pravdu. Pro mě nudná romanťárna...

Makaja
03.02.2018 3 z 5

První díl jsem nečetla, dostala se mi knížka pod ruku úplně náhodou, takže jsem vlastně nějak ani nepředpokládala, že je to něčeho pokračování. Proto z mého pohledu byly ty flashbacky žádoucí a dostatečné. Celkově se mi to četlo dobře, takový lepší průměr a pohodová oddychovka.

Francesca14
01.02.2018 2 z 5

Musím říct, že mě kniha docela zklamala a to jsem si od ní ani na začátku moc neslibovala. V první řadě mi vadilo vyprávění Adama, ze kterého se stal pěkně nepříjemný a nesympatický vypravěč. Taky jsem se v jeho vyprávění a hlavně v dialozích dost ztrácela, někdy mi přišlo, jako by to byla narychlo spíchnutá povídka, kterou nikdo pořádně neproškrtal a nepročetl. Mimoto mě to v druhé polovině přestávalo bavit a začala jsem přeskakovat, s tím, že to snad jednou přečtu pořádně, až na to budu mít lepší náladu. Některé části ale byly dobré, našla jsem tam dobré věty a myšlenky a musím ocenit dobře zvládnutou psychologii postav, protože téma, se kterým autorka začala, rozhodně nebylo jednoduché. Taky z Mii se vyloupla fakt super holka a jsem spokojená i s koncem. První díl mi přijde lepší a nevím, kdy se dokopu k tomu, abych se ke knize vrátila a přečetla ji soustředěněji, ale pokus o pokračování mohl dopadnout určitě i hůř.

Evka3814
29.01.2018 3 z 5

No tento díl byl určitě zajímavější než ten první,ale každopádně jsem četla lepší knihy

SelenaDemi428
31.12.2017 3 z 5

Knihu jsem četla v angličtině a možná proto dávám čtyři hvězdy, protože anglický jazyk miluju. Navíc některé věci přesně do češtiny přeložit nelze, takže takhle doopravdy můžete vidět, jak to ten autor napsal. Jinak mě překvapilo, že celý příběh se doopravdy odehrává během jedné noci, myslela jsem, si, že to je jen tak napsáno, aby anotace zněla líp. Předvídatelný konec, ale stále pěkné.

Misspullinn
26.12.2017 3 z 5

Určitě se mi víc líbil první díl..
ovšem bylo hezké zjistit, jak se cítil Adam, po tom všem..
Nečekala jsem, ze druhý díl začne zrovna takto, podle mého by bylo lepší začít tam, kde skončil prvni díl, a více se o prvním díle - chvílích v nemocnici
Proto 3 hvězdičky :)

TerezaMondeková
24.12.2017 1 z 5

Byla jsem vždycky zvědavá, jak by příběh Mii a Adama pokračoval, ale teď jsem opravdu zklamaná. Druhý díl se mi vůbec, ale vůbec nelíbil. Ztráta času. Knihu znovu číst nebudu. Jednu hvězdičku dávám aspoň za pěknou obálku.

PandaGirl
07.12.2017 4 z 5

V tomto případě mám problémy se rozhodnout, jaký díl se mi líbil více. Myslím si, že v této kratičké sérii hodně záleží na tom, co si čtenář prožil. Pro mě byl mnohem více emocionální první díl a taktéž se mi lépe četl. Ale druhý díl má taktéž své kouzlo, i když jsem si na Adama zvykala hůře. Rozhodně ale bylo zajímavé dívat se do jeho rozlámané duše. Nemyslím si, že je to nějaké světoborné dílo, ale je dobře podané, proto za mě čtyři hvězdičky.

avalonek
27.11.2017 4 z 5

Příběh psaný tentokrát z pohledu Adama.Občas jsem trochu nechápala,jak to nechal vše bežet,i když byl nešťastný.Já bych se zbalila a jela si to s ní vyříkat..Ale miluju sťastné konce,a tenhle nakonec taky nezklamal,i když jsem se bála,že tomu tak nebude.Takže příjemná oddechovka..

Petra024
26.10.2017 3 z 5

Pokračování z pohledu Adama se mi líbilo jen drobet lepší byl první díl. Na začátku jsem myslela že to zabalím ale potom to bylo krásné.

Peťule159
23.10.2017 5 z 5

Boží, boží a zase boží...teda mě se líbil vice první díl...ale tenhle byl taky boží na navic to bylo krásné dokončení příběhu..který mě zcela pohltil :-)

SknihouVrukách
21.10.2017 4 z 5

Kniha bola lepšia ako Zostaň so mnou, ale stalé to nebolo niečo super. Formanová má skvelý a putavý štýl pisania. Koniec a zvrat som odhodla, ale aj tak mi to nevadilo. Jednoducho som očakávala viac. 3,5*/5*

dominishka
23.09.2017 5 z 5

Druhý díl série naprosto překonal první, možná to bylo i tím, že děj byl vyprávěn z pohledu Adama. I v této knize byly ohledy za minulostí ale k tomuto dílu to tak nějak patřilo. Kdybych to měla shrnutou, druhý díl si přečtu ještě někdy ráda a s chutí, nad prvním dílem bych hodně váhala..

surynas
01.09.2017 4 z 5

Dopadlo to skvěle.Jiný ten konec prostě nemohl být!!!

MájaM.
01.09.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná,ale člověk by čekal nějaký zvrat po prvním díle. Jako oddechovka dobré:)

nani_nka
31.08.2017 3 z 5

Druhý diel je písaný z pohľadu Adama, zatiaľ čo prvý diel bol písaný z pohľadu Mii. Na začiatku som zažila mierny šok, že hlavní hrdinovia nie sú spolu, hoci v prvej knihe stála Mia pred ťažkým rozhodnutím či odísť za rodičmi alebo zostať s Adamom a ona sa rozhodla pre Adama. Tak jak je možné, že nie sú spolu? Ale keď som sa postupne dozvedela dôvod, úplne som chápala, prečo tomu tak je. Druhý diel sa mi páčil menej ako prvý, ale ako knižku na jedno dopoludnie odporúčam. Hlavne ak ste čítali prvý diel.