Kam jsi odešla

Kam jsi odešla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242836/bmid_kam-jsi-odesla-SSk-242836.jpg 4 587 123

Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky. Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti. Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Where She Went , 2011

Stirek45
15.11.2015 4 z 5

Knihu jsem četla v angličtině, líbily se mi flashbacky do minulosti a taky, že vyprávění bylo z pohledu Adama. Když se blížil závěr knihy, začal se mi příběh líbit čím dál tím víc, ale přesto musím knihu hodnotit oproti prvnímu dílu 4 hvězdičky.

LilianaFalcon
13.10.2015 5 z 5

Aneb když je 2. díl o třídu lepší než ten 1. ;-)
Díky tomuhle pokračování získává 1. díl dokonce nový rozměr. Četla jsem to anglicky a musím říct, že mě chvílemi až mrazilo. Možná jsem zrovna prožívala nějaké citlivé období, ale prostě to najednou dávalo smysl :-)
Líbilo se mi to celé. Od začátku do konce, se všemi odbočkami, nejasnostmi, ukřivděností a nedorozuměními.

blogerka
03.08.2015

Ja som túto knihu čítala ešte v originále niekoľko rokov dozadu a pred re-readingom v slovenčine som si ani tak nespomínala na dej, ako na tie úžasné pocity, ktoré som pri čítaní mala. Pamätám si, že som celú noc strávila úplne pohltená príbehom, ktorý vo mne rezonoval ešte niekoľko dní po dočítaní. Mužský rozprávač v romantických knihách sa nie vždy vydarí, ale do Adama som sa zamilovala zas a znovu, tentokrát možno ešte viac, pretože som mala možnosť nakuknúť do jeho mysle. Garantujem vám, že takmer do úplného konca nebudete tušiť, ako to celé dopadne, ale neoľutujete ani jednu minútu strávenú čítaním. Také je to fantastické :)