Jestli mi uvěříš

Jestli mi uvěříš https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410943/bmid_jestli-mi-uveris-j9i-410943.jpg 4 145 41

Osmadvacetiletá Viki má za sebou několik neblahých událostí a životních ran. Zrušení vlastní svatby kvůli hloupému nedorozumění, smrt blízkého člověka… Ze všeho se vzpamatovává a stará se přitom o svého malého synovce. Snaží se najít své místo v životě a nemá čas na vztahy. Potom však potká muže, kterého už zná z minulosti, a všechno je jinak. Další román oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové, tentokrát o tom, co všechno může způsobit jedna náhoda!... celý text

LeSk
21.10.2018 5 z 5

Nejlepší kniha, co jsem zatím od autorky četla ... přečteno jedním dechem.

Vatter83
14.09.2018 4 z 5

Oddychová četba. Na můj vkus příliš překombinované - prvky detektivky, komedie, romantiky, tragédie. Působí to příliš nuceně, i když celkový dojem z knihy je pozitivní. Happy end nepřekvapil.

helenkan
02.09.2018 5 z 5

Tohle mě bavilo. Možná jsem našla další oblíbenou spisovatelku.

Ankavi
01.09.2018 4 z 5

Moc hezká kniha pro ženy, řekla bych průměrná, taková další Keleová - Vasilková, mohu li přirovnat... Vadily mně jen určité skoky v ději, se kterými se setká čtenář v druhé části knihy - jakoby si autorka uvědomila, že kniha nesmí mít moc stran. Chvíli děj setrvává "na místě" a pak je najednou v jednom odstavci popsán zásadní zvrat. Tak to mně nesedělo. Jinak trochu naivní, ale čtivé.

RADOST
27.06.2018 3 z 5

Čtení pro ženy nevyhledávám, tentokrát jsem udělala výjimku. Nebyla jsem zklamaná, ale ani nadšení se nekonalo. Jako oddychové čtení posloužila kniha dobře, v rámci knih pro ženy je to lepší průměr. Vadila mi však určitá schématičnost, rozvláčnost i občasná naivita. Ale možná to bylo cílené, možná chtěla autorka zdůraznit mládí a nezkušenost hlavní hrdinky a její pozvolné poznávání světa jinak smýšlejících lidí. I její schopnost poučit se a hledat správné cesty. Je to příběh vyzrávání mladé ženy.

Danago
22.06.2018 5 z 5

Příběh Viki která se vzpamatovává ze starých ran zrušení svatby, a stará se přitom o svého malého synovce. V práci si hledá své místo a na vztahy nemá chuť ani čas. V knížce se prolíná současnost se vzpomínkami na několik let starou minulost.
Příběh je poutavě a věrohodně napsaný bavila mě jak současnost tak jsem byla zvědavá, co odkrývá minulost. A co Viki přinese budoucnost.
Knížka je skvělá. Autorka mě opět velice mile překvapila a už se těším na další její knížky.

Januli
12.05.2018 5 z 5

Asi zatím nejlepší kniha autorky, co jsem četla. Baví mě, že se "prolíná" minulost s přítomností. SPOILER jsem moc ráda, že Viky byla s Richardem a ne se Šimonem, což jsem si tak trochu myslela a překvapilo mě, že bratr Viky zůstal s Ivankou (nějak jsem tam čekala happy end, ale vůbec mi nevadí, že nebyl) těším se na další knížky autorky.

Sofie75
10.05.2018 5 z 5

Pro mě to byla také druhá kniha od této autorky a moc se mi líbila. Už se těším na další.

Bobina74
30.04.2018 4 z 5

Tak tohle klidně ano. Druhá knížka od této slovenské autorky a opět mně nezklamala. Tvrdí se o ní, že je to slovenská Danielle Steelová, ale to teda promiňte, kam se na ni americká spisovatelka hrabe.
P.s. : jen tak dál a doufám, že všechny její knihy se přeloží do češtiny...

1casper
30.03.2018 5 z 5

Pěkná, čtivá oddychovka.
Příběh Viktorie mě bavil a nutil číst dál a dál.
Byly zde i zvraty, které jsem nečekala, ale tak to přece v životě chodí..
Doporučuji.

laura
29.03.2018 5 z 5

Přečteno během dvou dní... Příběh mě zaujal, místy rozplakal, prožívala jsem bolest, lásku, zklamání, stejně jako bych s Viki její příběh žila... Občas přišly nečekané zvraty, občas ty očekávané. I tuto knihu zařadím k těm oblíbeným...

certik003
23.03.2018

Oddechovka, která se příjemně čte, od "spolehlivé" autorky, která umí psát příběhy ze života.

Dagmar58
16.03.2018 4 z 5

Dobře se četlo a zřejmě si přečtu nějakou další knížku autorky.

alzbeta4340
24.02.2018 5 z 5

Tuto autorku jsem zatím neznala a ke knize jsem se dostala náhodou při jednom dlouhém čekání. Rozečtenou knihu jsem si musela vzít domů a ještě večer dočíst. Prostě mi to nedalo, potřebovala jsem vědět, jak to s Viky dopadne.
Pro mě to bylo příjemné čtenářské překvapení.

Toňula
07.02.2018 4 z 5

Další ze čtivých příběhů ze života se sympatickou hlavní hrdinkou řešící starosti, které mohou potkat kteroukoliv z nás - nedůvěru ze strany milovaného muže, nedorozumění mezi kolegy či přáteli, odvahu vyrovnat se s minulostí i s vlastní slabostí a nakonec odvahu jít vstříc lásce,ve kterou nedoufala..

anunulinka
21.01.2018 5 z 5

Hezky napsaný příběh.

LucaRLuca
13.01.2018 5 z 5

Krasne a ctive napsane. Precteno za vikend

zdehan
06.01.2018 5 z 5

Krásná kniha dobře napsaná stojí za přečtení.

Milena1967
28.12.2017 4 z 5

Nenáročná oddechovka.

zuzana2599
14.11.2017 4 z 5

Moc hezký, čtivý příběh mladé Viktorie, která hledá své místo v životě a zároveň bojuje s nepřízní osudu.
Večer po dočtení knihy jsem po uspokojivém konci spokojeně usínala. Je to velmi pěkné, o obyčejném životě a o obyčejných lidech, to umí paní Gillerová skvěle !!