Ještě mě nezabíjej

Casey Marshallová je pohádkově bohatá dědička a spokojená manželka pohledného a milujícího Warrena. Její dokonalý svět je rozbit na kusy ve chvíli, kdy do ní plnou rychlostí narazí auto a vážně ji zraní. Casey leží v kómatu na nemocničním lůžku a postupně si uvědomuje, že sice slyší, ale nevidí, nemůže komunikovat ani se hýbat. Zmocňuje se jí neskutečný děs, že do konce života zůstane živou mrtvolou, odsouzenou k čekání na chvíli, kdy se pro své blízké stane jen věcí na obtíž. Ani někteří z jejích přátel, kteří ji navštěvují, nejsou takoví, za jaké je považovala. A od detektiva náhodně zaslechne, že její nehoda byla nejspíš dobře naplánovaným pokusem o vraždu... Casey se všemožně snaží vymanit ze svého umírání zaživa, ale během pobytu v nemocnici si nakonec musí položit otázku, zda to, co ji v blízké budoucnosti čeká, není mnohem horší než kóma......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41422/jeste-me-nezabijej-Vjt-41422.jpg 4.3336
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Still Life (2009)

Kniha Ještě mě nezabíjej

ivetule
předevčírem

I v knihobudce lze objevit dobré čtení. Moje oblíbené téma týkající se mozku a kómatu.???? Napínavé až do konce.

ronave

Další z fantastických knih Joy Fieldingové.
Tři sta stránek o ženě v kómatu, která vše slyší, ovšem nevidí a neví jak to bude dál. Poznává své blízké z jiné stránky než je znala před svou ,,nehodou,,.
Opět pro mě bylo těžké knihu odložit z ruky, nemohla jsem se dočkat konce.

lenny_prague

Jedna z nejlepších od Fieldingové, kterou jsem četla. Zajímavá zápletka (možná trochu nerealistická :-)), která měla spád. Četla jsem jedním dechem. Rozuzlení pro mě překvapivé :)

Alzbetta

Nejhorší Boží trest... zůstat uvěznění ve vlastním těle????
Od začátku jsem tušila jak to asi dopadne,ale přesto jsem byla naplá,až do konce.

zdenaR

Další kniha od mé oblíbené autorky.
Velmi čtivé, napínavé, i když trochu předvídatelné.
Doporučuji, Joy Fielding je pro mě návyková :-)))

pingu1

Žena, která se napůl probere z kómatu, zjišťuje, že nic není takové, jaké se zdálo... Mrazivý thriller o situaci, do které by se nikdo nechtěl dostat....

jana79

Me se kniha líbila dobra detektivka

Ankavi

Lehce rozvleklý děj, jinak námět dobrý - ale zpracování průměrné. Představa člověka v kómatu je jistě děsivá, nicméně kniha se mně bohužel tak nějak nedotkla. Jak přišla, tak ode mě odejde, vlastně budu po čase vzpomínat, jak to s tou Casey vlastně bylo. Konec byl naopak jak z rychlíku, ani ve mně nestačil doznít. Celkový dojem tedy velmi rozporuplný.