Jen pro zvané

Jen pro zvané https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353068/mid_jen-pro-zvane-Ofa-353068.jpg 4 47 18

Agentura Private série

Proslulé filmové hvězdy Thom a Jennifer jsou dokonalý pár a rodiče tří dokonalých dětí. Když beze stop zmizí, je i pro vyšetřovatele Jacka Morgana těžké dopídit se pravdy. Čím déle pátrá, tím překvapivější tajemství odhaluje. Zdá se, že hvězdný pár dlouho maskoval skutečnost plnou zoufalství a klamu, před níž bledne i nejdivočejší reality show. Vražda je jen její první scénou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Private L.A. , 2014

Domanovak
29.10.2022 5 z 5

Perfektní, dobře se čte, i když občas trochu brutální

Stanas513
21.09.2022 4 z 5

Jak už někdo podotkl přede mnou - příliš moc mrtvol. Ale co chceme po správném thrilleru, že? Jinak se mi kniha četla velice dobře.

postrach
15.05.2022 2 z 5

Tento díl nebyl úplně můj šálek čaje.Četl se velmi rychle.Líbí se mi komentář od putpuda.Taky radši Alexe a Lindsay.Jsou moji favoriti.

Danuše7
09.08.2020 5 z 5

Dějové linie na sebe navazovaly, doplňovaly se.

putpuda
31.01.2019 4 z 5

Čte se dobře a rychle... Budu se opakovat, prostě klasika ;)...Ale přijde mi Private spíš pro chlapy. Já radši Alexe a Lindsay :D

konicekbily
01.10.2018 3 z 5

Průměrná kniha. Domnívám se. že dvě dějové linie knize uškodily. Zbytečné přeskakování mezi hlavními ději mne "vyrušovalo" při čtení. Navíc mi i trochu vadí "přehršel" mrtvol.

NADEI
12.09.2018 4 z 5

James Patterson- - jeho knížky čtu moc ráda, tady jsem se nějak nemohla začíst, ale přibývajícími stránkami, jsem se ponořila do strhujícího děje se ztracenými celebritami a vraždícím klanem . Druhá polovina knihy byla napínavá přesně tak , jak to James ve svých knihách umí.

Rodaw
09.07.2018 3 z 5

JEN PRO ZVANÉ
Mám moc ráda Jamese Pattersona! Máte pravdu, tohle není žádná novinka :o). I z tohoto důvodu jsem se na Jen pro zvané moc těšila.
Co se týká thrillerů/kriminálek - je to fajn volba, ale co se týká samotného Jamese Pattersona, je to asi nejslabší knížka, kterou jsem od něho přečetla... Jsou tu dvě dějové linky - jedna (jak říká anotace) o zmizelém páru celebrit a druhá o partě zabijáků, kteří se baví vražděním (až bych klidně napsala vyvražďováním). Ty vyvražďovací scény byly opravdu úžasné, mrazivé, skvěle napsané ... V tomto mě šokoval i samotný začátek knížky - hodně drsná a brutální scéna. Některé pasáže v této knížce byly takřka dechberoucí, některé zase pomalejší. Všeobecně bych knížku doporučila spíše mužům - místy mi to přišlo až politicko-špionážní - prostě klukům bych ji doporučila s klidným svědomím, myslím si, že si tam najdou svoji akci a některé věci je tam osloví víc než ženy.
Série Private asi nebude úplně pro mě, mám raději tu "druhou" tvorbu Jamese Pattersona, nicméně bylo to fajn čtení. A i když bylo v knížce hodně mrtvých, užila jsem si s tímto příběhem mnoho pohodových chvilek :)
Takže za mě: doporučuji spíše mužům a dle mého James Patterson napsal i lepší knížky. Ale i tak fajn!

medlovice
20.06.2018 4 z 5

Serie Private mě baví. Jack je sympatický ale ne super hrdina nezničitelný , nenahraditelný, ale je takový přirozený , normální chlap. Hlavní dějová linka mě bavila a moc jsem si přála , aby ti vrazi, co bez slitování zabíjeli nevinné lidi byli co nejdřív dopadeni. A aby měl Jack konečně klid. Jeho trauma z Afganistánu je aktuální a nenudí.

Kerberos
26.05.2018 3 z 5

Tentokrát jsem se nějak nemohla začít, příběh mě nezaujal. Autor určitě napsal lepší knihy.

Bar16
18.05.2018 5 z 5

Mé první setkání se sérií Private a opět musím říct, že se autorovi vydařila. Chtělo to konečně nějaké oživení, něco jiného než Alexe nebo Ženský vyšetřovací klub (i když, obě série jsou skvělé a nikdy nenudí). Jak už je u Pattersona zvykem, v knize jsou minimálně dvě dějové linie a obě jsou pečlivě vymyšlené. Dokonce musím říct, že jsem byla mile překvapena - občas se stane, že jakmile se vyřeší jeden případ, tak klíč k tomu druhému přijde záhy a za dvě kapitoly je vyřešen. Tentokrát si s tím autor pohrál a nic neuspěchal. Doporučuji.

Hella
17.05.2018 3 z 5

Jistě, jako vždy čtivé a poutavé...jen by se mi chtělo chvílemi zařvat, jak ten Jack Morgan je skvělej, úžasnej, bezchybnej a všechno dokáže....

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

čef
08.03.2018 5 z 5

Asi jeden z nejbrutálnějších dílů série Private. Ani se mi nechce počítat mrtvoly nevinných i vinných. Napínavé od začátku do konce a překvapivé v mnoha momentech. Další z výborných příběhů mého oblíbeného mistra vypravěče pro všechny čtenáře akčních drsáren.

Daskak
19.02.2018 2 z 5

Celkem ctive, melo to spad, ale klouzalo po povrchu. Pribeh me nechytil za srdce

mirunda
11.01.2018 3 z 5

Dneska musím dát jen 3*, přišlo mi že autor přeskakoval z jednoho na druhé a nic pořádně nebylo dotaženo. Stejně mám raději sérii s Alexem Crossem a Lindsay. Ale jako všechny i tuhle jsem si prostě musela přečíst.

Dalexa
03.12.2017 1 z 5

Za mně příliš chaotické, překombinované, prostě se mi ta knížka nelíbila a že jsem od tohoto autora přečetla troufám si říct, že všechny. Je první, kterou jsem nedočetla. Bohužel

jarin58
01.12.2017 4 z 5

Druhá půlka lepší té první.

detektivní a krimi romány akční

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Mark T. Sullivan
americká, 1958

Kniha Jen pro zvané je v