Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz

Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291121/mid_jednejte-jako-vitez-myslete-jako-vi-hSt-291121.jpg 4 9 4

Stejně vtipné, duchaplné a objevné jako bestseller Jednejte jako dáma, myslete jako muž Každý člověk dostal do vínku nějaké nadání – ať už je to schopnost řešit problémy, navazovat vztahy s lidmi nebo vyrobit něco krásného vlastníma rukama – a tento dar vám nikdo nemůže vzít. Musíte se ho jen chopit, rozvíjet ho a najít ten správný způsob, jak ho využít – v zaměstnání, v manželství, při práci pro druhé, zkrátka v každé oblasti vašeho života. Kniha Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz vám díky jednoduchým radám Stevea Harveye, které jsou praktické a objevné zároveň, přináší podrobný návod jak zjistit, jaký dar jste dostali právě vy, jak ho dovést k dokonalosti a jak s jeho pomocí zcela změnit svůj život. Tuto knihu byste si měli přečíst, pokud… víte, že máte rezervy, ale nevíte, jak se přinutit je využít necítíte radostné vzrušení, když se ráno probudíte a máte jít do práce trávíte každý den nečinným povalováním a s pocitem, že se unudíte k smrti máte čas udělat všechno, o co vás druzí požádají máte čas zhlédnout každý týden všechny své oblíbené televizní pořady, takže vám neunikne jediný díl můžete spát, jak dlouho se vám zamane už jste toho v životě hodně dosáhli a jste zvědaví, co přijde dá ještě jste to se životem úplně nevzdali... celý text

Dámaskloboukem
26.10.2022 3 z 5

Seberozvojove knihy čtu rada. Tuhle jsem celou nedočetla a vlastně ani nevím proč.
Je jiná než ostatní, asi tím, ze autor opakovaně vzpomíná svou víru v Boha. Na to jsem v tomto typu literatury narazila poprvé.
Mám ve svém okolí minimálně dva lidi, kterým by knížka mohla hodne dat. Teď jen, jak je nenapadne přesvědčit …

janulka1310
25.01.2017 4 z 5

Zase jiný pohled na úspěch od člověka ze zajímavé branže. Ale jako vždy, ty hlavní principy zůstavají neměnné.

michal8359
11.01.2017

Parádní kniha, autor popisuje jak se stal úspěšným a jak na svém úspěchu dále pracuje, skvělý návod jak například pracovat s nástěnkou snů.

Daris
02.10.2016 5 z 5

Dobře se čte a je v ní mnoho inspirací, skvělých myšlenek.

Kniha Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz je v