Jedinečný Jeeves

Milostné trampoty Bertieho přítele Binga neberou konce, ať už jeho srdce právě plane pro servírku z levného podniku, nebezpečně inteligentní dceru neurologa sira Rodericka, revolucionářku Charlottu či neteř venkovského kněze, a jejich důsledky nezřídka hrozí strhnout do záhuby i nebohého Bertieho; Jeevesova uvážlivost, důvtip a schopnost nalézt východisko i z té nejzapeklitější situace však nakonec bez výjimky triumfuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27856/jedinecny-jeeves-0kM-27856.jpg 439
Série:

Jeeves (2.)

Originální název:

The Inimitable Jeeves (1923)

Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Paseka
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
martinakovarova
30. ledna

Pobavila :)

Space.Junkienka
22. ledna

Vzhledem k nejasným recenzím a hodnocením jsem si nebyla jistá, jestli si knížku koupit nebo ne... Nakonec jsem si řekla "proč ne?". A nelituji...není to sice beletrie, o které by se děti měli učit, ale já jsem se zasmála, odrelaxovala se a pokud někdy někam pojedu, tak si ji ráda vezmu s sebou - nenáročné čtení (příběhově, ale hlavně i časově).

MKrat
07. ledna

anglický humor.. relax

Aleen
20.10.2017

Srovnávat Jeevese se Saturninem se naprosto nabízí a také srovnání jejich pánů...No dobře - u Saturnina jsem se bavila víc. Asi byl méně britský, nebo co...I to, jak z toho hlavní postava, tedy zaměstavatel geniálního sluhy, vyšla, mi bylo maličko líto. Poslouchala jsem na CD a měla trochu přestávky, což mohlo přispět k tomu, že se mi zdálo, že se některé zápletky téměř opakují. Bavila jsem se, ale za břicho jsem se tedy nepopadala.

Merlinit
18.03.2014

Famózní, jako vždy.

Malin
27.12.2012

Wodehouse je geniální. Jeho knížky jsou si sice dost podobné, ale jsou... geniální, no.