Jediná maličkost

Jediná maličkost https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394653/bmid_jedina-malickost-Ny7-394653.jpg 4 587 124

Bethin život se po smrti její sestry zásadně změnil. Rodiče by ji nejradši zamkli pod zámek a věří, že jediný způsob, jak ji ochránit, je hlídat každý její krok. Když se Beth jednoho večera vykrade z domu, pozná nového souseda Chase. Je nadšená, že má tajného kamaráda. Je to vlastně jen maličkost, něco, co je pouze její. Beth ovšem netuší, jak obrovské její tajemství doopravdy je… Chase právě propustili z vězení pro mladistvé a je odhodlaný začít nový život. Je toho mnoho, za co se musí kát, včetně role, již sehrál té noci, kdy zemřela Bethina sestra. Beth, která má právo ho nenávidět víc než kdo jiný, je ochotna mu dát druhou šanci. Zakázaná láska je to poslední, co kdokoli z nich čekal, ale čím víc času spolu tráví, tím hlubší city je pojí. Beth se tak musí rozhodnout – buď se bude držet pravidel, nebo riskovat, že vše ztratí…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Small Thing , 2018

princesse
07.11.2019 5 z 5

Ačkoliv jsem již dávno odrostla věku hlavních aktérů této knihy, tak jsem si skvěle početla. Moc se mi děj líbil a kniha se četla sama. Zvláštní příběh o zvláštních okolnostech jedné zvláštní lásky a zvláštních životů ... Skvělé počtení, určitě doporučuji.

2688
25.08.2019 5 z 5

Námět je úžasný, ale myslím si že do větší hloubky a pochopení by bylo lepší, kdyby příběh vyprávěl Chase. O smrti sestry,matky,otce jakéhokoliv příbuzného jsem už četla, ale pohled té druhé strany je mi trochu neznámé. Vcítit se do někoho kdo někoho zabil...... mnoo asi budu muset vyhledat nějakého vraha a vyzpovídat ho :-D

MayaTom
02.08.2019

Knihou jsem byla mile překvapena. Už v předešlých komentářích je psáno, že děj není tak úplně předvídatelný jako obvykle u romancí a to ráda potvrzuji.

Lee7
01.08.2019 3 z 5

Jediná maličkost, opravdu k zamyšlení jak snadno se svět může změnit a jak důležité je vážit si toho co máme..

ardeas
23.07.2019 4 z 5

E.watt mam rada, jej štýl ako píše ma smrnc. Mnohé v knihe bolo pritiahnuté za vlasy, az nereálne, no svet je veľký a my ľudia sme divný...tak prečo nie. V tejto knihe som opäť našla tú rovnováhu, ktorú mnohé knihy YA postarajú, vyváženosť medzi emóciami, ktorá s nami hlavne v puberte zmieta a následne uvedomenie si, ze robíme chyby.

Fallen_angel
20.07.2019 4 z 5

Názor? Je to velmi zajímavá kniha. Vážně mě už nebavilo číst ty slaďárny, kde se dva lidi ,,náhodně" potkají a hned se do sebe zamilují, pak se pohádají a na konci se zas daj dohromady. Tohle bylo něco jiného. Díky téhle knize jsem si lecos uvědomila... že moje problémy jsou vlastně zrnka písku a že podle hlavní hrdinky procházím růžovou zahrádkou... Od Erin Watt jsem četla i Papírovou princeznu a druhý díl Prokletého prince... ale o tom už v jiném příspěvku. Tudíž mohu říct, že Erin Watt jsou úžasné, talentované autorky, které stojí za to si zapamatovat.
4/5 DOPORUČUJU

PODROBNĚJŠÍ RECENZE U MĚ NA PROFILU TAK SE BĚŽTE PODÍVAT, ŠUP ŠUP.

pavlikova9332
01.07.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha. Autorku mám moc ráda.

tynka65
19.06.2019 4 z 5

Nejslabší knížka od této autorky, ale stejně jsem ji hltala... Ona to umí prostě napsat... Mě se příběh moc líbil a konec byl krásný, ten mi v hlavě ještě chvíli zůstane...

Litocha
09.06.2019 3 z 5

Čekala jsem víc. Nedávno jsem četla Něco skutečného a ten jednoduchý příběh se mi líbil. Tady jsem k hezké obálce dostala nesnesitelnou puberťačku bouřící se za každou cenu s podobně nesnesitelnými rodiči, mnohdy nelogicky jednajícími postavami a zapomenutelným dějem. Napsáno je to čtivě, ale celkově kniha spadá do kategorie neurazí, nenadchne.

malazluta
07.06.2019 4 z 5

Autorka napsala lepší knihy, ale na tomto příběhu přece jenom něco bylo, co mě nutí hodnotit ho lépe než jako průměrný.

lucie2952
01.06.2019 1 z 5

Nejslabší kniha od autorky. Kniha je určena spíše pro mládež. Bylo to takové nemastné a neslané... Tohle bylo opravdu zklamání. Beth se chvílemi chovala jako kdyby jí bylo dvanáct. Začátek mě navnadil, ale pak už to byla skoro nuda a jsem ráda, že jsem se prokousala ke konci. Kdybych knihu nečetla, tak bych o nic nepřišla...

Půca4
30.05.2019 3 z 5

Tahle kniha mě docela zklamala.. Anotace mě hodně navnadila, začátek byl taky super, zápletka neobvyklá, ale zbytek knihy nic moc. Postava hrozně protivná, vadilo mi, jak se chovala ke svým rodičům. Některé myšlenky autorek se mi líbily, ale v podání jiného autora by to vyznělo třeba lépe a výstižněji. Bohužel, zatím nejslabší kniha od Erin Watt.

Damonka12
19.05.2019 5 z 5

Autorky opět nezklamaly, úžasně napsaná a napínavá kniha. Tuhle prostě potřebujete. Přečteno za jedno dopoledne. Jen ten konec je na mě trochu nereálný a nedá se mi říci, že by se mi nelíbil, ale nebyla jsem spokojená, takhle to přeci nefunguje. A také už je trochu ohraný, ale když to pominu tak dokonalé YA.

astra3
29.03.2019 4 z 5

Malá romantická jednohubka. Rodiče by potřebovali psychiatrickou pomoc a nakonec ji snad i dostali.

Veroush
26.03.2019 3 z 5

Co k tomu dodat? Průměr. Beth se mi nelíbila už od začátku, možná jen to její bránění Chase.
Příběh usel, ale knihu už bych znova nečetla.

KleaM
26.03.2019 3 z 5

Prumer. Dobre se cte. Hlavni hrdinka mi moc sympaticka nebyla, jeste dite. Dobra oddechovka, nic vic

Pohodarka84
24.03.2019 5 z 5

příběh tak nějak nic moc, hlavní hrdinka mě iritovala svých chováním, její rodiče snad ještě víc...ale mezi řádky je tam něco, co mě zaujalo, donutilo se zamyslet a myšlenku jedné maličkosti jsem přejala :)

vlcice326
18.03.2019 5 z 5

Hltala jsem každé slovo! Kdybych knížku nezačala číst včera pozdě večer, tak bych jí určitě přečetla na jeden zátah. Už se těšim na další! :)

tanecnica
13.03.2019 3 z 5

Kniha opravdu pro teenage čtenářky. Pro tuto cílovou skupinu fajn, pro dospělého čtenáře plytký děj a celková naivita až úsměvná.

Damienronnie
11.03.2019 2 z 5