Japonsko-český / česko-japonský velký slovník

Japonsko-český / česko-japonský velký slovník https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326934/mid_japonsko-cesky-cesko-japonsky-velky-r5c-326934.jpg 4 4 4

Největší jednosvazkový oboustranný slovník současné japonštiny. Zcela nový a svého druhu první japonský slovník u nás. Původní autorské dílo, jehož hlavním cílem je co nejvěrněji zachytit psaný i mluvený jazyk. Přes své všeobecné zaměření slovník pokrývá také odbornou terminologii, najdete v něm množství termínů z japonské kultury, historie či geografie. Slovník má pevnou vazbu a dvoubarevný tisk.... celý text

Komaeda
02.02.2019 1 z 5

Je řazený tak, že se vám pletou dohromady kandži s kanou. Pro mě tedy je těžké ve slovníku něco najít, když chci něco přeložit z japonštiny. Jinak překlady slovíček jsou super, protože jsou v češtině, ale kvůli způsobu řazení je to teda zklamání.
Možná bych ho i prodala (Brno).

robotto
19.04.2017 3 z 5

velké zklamání :(

Tatsume
02.01.2017 5 z 5

Jakožto člověka, co s japonštinou teprve začíná, mě slovník nadchnul. Slovíčka v japonsko-české části totiž nejsou řazena podle radikálů, ale podle abecedy, Sice to není úplně japanologicky správné, ale je to mnohem více "user-friendly" :-)