Jako ve filmu

Jako ve filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411754/bmid_jako-ve-filmu-2qx-411754.jpg 4 183 59

Romance plná hudby a filmů od autorky Cindera a Elly. Nate Anderson právě nastoupil na univerzitu. Pochází z trojčat a zoufale se snaží svých bláznivých a rozdivočelých bratrů zbavit. Poté, co po jejich dalším kousku pohár Nateovy trpělivosti přeteče, pronajme si první pokoj, který mu přijde pod ruku. Jeho novou spolubydlící se stane Jordan – výstřední dívka z Los Angeles, která věří, že vše, co se v životě přihodí, se už stalo v nějakém filmu.... celý text

Romány Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Baronet

If We Were a Movie , 2016

Gabetka
29.07.2019 4 z 5

Dlouho jsem neviděla slušnou zábavnou romantickou komedii, ale teď jsem si ji alespoň přečetla. Milé, příjemné čtení se sympatickými postavami, které sice obsahuje klasická klišé žánru, ale co jiného od toho očekávat? Pobavila jsem se a věřila ve šťastný konec.
Jako bonus navíc beru tipy na spoustu filmů.

Kvetulina
24.07.2019 3 z 5

Takové sladké klišé, ale pro náctileté slečny dobré. Kladně hodnotím odkazy na spoustu pěkných filmů.

farfalla13
22.07.2019 1 z 5

Neuvěřitelně slabé. Hlavní hrdina nerozhodný, všechny postavy kolem umělé, nevěrohodné, dokola se jen omílají názvy filmů. Tohle se moc nepovedlo.

Princezna_1
18.07.2019 5 z 5

Skvělá knížka. Na začátku jsem se sice musela chvilku přemáhat, ale to je u mě typické. Můžu doporučit.

BooksLover22
17.07.2019 4 z 5

Hrozně se mi líbi ty odkazy na jiné filmy, písničky a také na autorčiny staré knihy

kristynkal
12.07.2019 4 z 5

Pohodove čtení. Bavilo mě to :)

prcek19
28.06.2019 3 z 5

Příjemná oddechovka..i když je člověku jasné, co se stane, jak to nakonec dopadne, tak mě čtení této knihy velmi bavilo

essidaven
20.06.2019 3 z 5

V hodnocení jsem váhala, ale pokud přihlédnu k žánru a cílové skupině čtenářů, jedná se o průměr, ale za mě spíše dvě a půl hvězdy. Název knihu poměrně vystihuje, místy jsem měla pocit, že čtu opravdu popis scén jako ve filmu...a to je dle mého u knihy problém. Prostě něco chybělo, bylo to povrchové, autorka nejde u postav do hloubky. A kniha je OPRAVDU jedno velké klišé!! Nejprve jsem si říkala, že to ještě jde, ale ten konec? Jako vážně??? Nejprve mě mile překvapilo, že hlavní postava není holka, jak to u těchto autorek bývá, ale na druhou stranu jsem autorce vcítění do Natea moc nezbaštila. Plus dávám za spoustu tipů na filmy, které jsme neviděla, možná na nějaký mrknu, ale jinak vlastně docela ztracený čas.

veveronka
19.06.2019 5 z 5

moc jsem se bavila.Nate i Jordan byli skvěli a Natova snoubenka kráva,to co mu provedlo bylo nechutny

happy19
10.06.2019 4 z 5

Roztomilá kniha...pohladí po duši...Vtipné pasáže se prolínají s tím,co nám nachystal do cesty osud..Miluji hudbu a filmy,takže námět mě naprosto chytil za srdce:-*

anishta
07.06.2019 4 z 5

Aaaaw, to bylo tak milé. Všechna ta hudba a filmy. ♥ Bohužel musím srovnávat s autorčinou první knihou, která u nás vyšla (Cinder & Ella, první díl) a tady mi chybělo nějaké to závažnější téma. I když náznak tam byl, myslím, že to bylo méně silné než příběh Elly. Každopádně bylo to krásné a miloučké.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Pohodová nenáročná oddechovka pro milovníky filmu.

Ivuska.09
02.06.2019

Pokud máte rádi knihu Lásku jako z filmu, nenechte si ujít ani tuto. Je to pohodová oddechovka, u které načerpáte inspiraci na romantické filmy. A povedla se i zápletka, ke konci jsem si opravdu nebyla jistá, jak to vlastně dopadne.

Evitsa
29.05.2019 5 z 5

Začít musím rozhodně k přirovnáním k filmu "Všechno nebo nic" jak tam v jeden a ten samy moment říkaji holky ,když kouří.... ,,ježíši ,to je KRÁÁÁVA" a za rohem baraku skáče její švagrová a křičí ...ježiši,to je KRÁÁÁÁSA :-)

Myslím,že netřeba uvádět ke komu to přirovnání patří,že...?I když já bych pro jeho bejvalku asi volila trochu pikantnejší slovník :-)
Knihu jsem hltala každou volnou minutu kde jsem jen mohla a dost jsem se i zasmála a pobavila hláškama,které byly opravdu trefné!!!
Za mě rozhodně 5*****

Kukicka
26.05.2019 3 z 5

Ted jsem malinko v rozpacich, kdyz vidim ostatni hodnoceni a komentare, protoze za me byla kniha takova nemastna neslana. Bylo to ctive, trojcata super, hlavni hrdinove sympaticky, ale pribeh me nejak zvlast neoslovil, nebylo to pro me vubec chytlave a ten konec trochu tlaceni na pilu :-D

Evka3814
25.05.2019 5 z 5

No jako PÁNI, super!!! Jsem plná pocitů,u začátku jsem váhala. Potom se to tak krásně rozjelo,Jordan byla skvělá hned jsem si ji oblíbila,byla takové sluníčko:) Ty a Chris byli fajn pošuci;) no a Nate byl takové zlatíčko,no a tu jeho bejvalku bych chytla pod krkem:(
Obálka je moc pěkná a skvěle vystihuje knihu,která je opravdu filmová:))) moc jsem si to užila

kuska
25.05.2019 4 z 5

Sladké klišé ... dvě slova, kterýma bych popsala tuto knihu, ale prostě jsem se do ní musela zamilovat. Na odreagování ideál. Vůbec bych se nezlobila kdyby byly příběhy i o ostatních bratří.

NeliQ
23.05.2019 5 z 5

Tak po dlhom čase kniha, pri ktorej som sa skoro celú dobu usmievala ako slniečko na hnoji. Niekto by mohol povedať, že je až príliš sladká a gýčovitá, ale za seba môžem povedať že že tá sladkosť a gýčovitosť naporcovaná tak akurát. Dokonca ma to navnadilo si pozrieť niektoré z filmov, ktoré v knihe boli spomenuté. Bolo to vtipné a sladké, trojčatá nemali chybu, skutočne som sa bavila. Za mňa plný počet *****

jani.ruzicko
23.05.2019 5 z 5

Tak tohle byla super jednohubečka. =) Kelly mám jako autorku moc ráda a doufám, že vyjdou další její knihy i v češtině. =)
Jordan byla nádherně cáklá a Nate se tím nechal strhnout a skvěle se k ní hodil. Trojčata nezklamala, bože fakt jsme se nasmála a nechybělo ani dojetí. =)
Velmi čtivý příběh. Někdo možná řekne, že moc sladký nebo "nevinný", ale já si to nemyslím a jeho zpracování, průběh a i konec se mi moc líbilo.
Mohu doporučit. =)